Arka Sokaklar dizisi hangi gün, saat kaçta başlıyor? Arka Sokaklar ne zaman, hangi kanalda yayınlanıyor, tekrarı ne zaman oynuyor?

Ekranların en uzun haftalık dizisi unvanı elinde tutmaya devam eden Arka Sokaklar dizisi, yine macera dolu bir sezonun kapısını aralıyor. Yayıncı kuruluşundan 16. sezonunun onayını alan Arka Sokaklar, bu kez genç ve iddialı bir kadro ile seyirci karşısına çıkıyor. Yeni sezonu ile seyircisini ekran başına bir kez daha kilitlemeye hazırlanan Arka Sokaklar dizisi, yeni bölümünün yayın tarihini de belirlemiş bulunuyor. Peki, Arka sokaklar hangi gün, saat kaçta başlıyor? Arka Sokaklar hangi kanalda yayınlanıyor? Arka Sokaklar tekrarı ne zaman yayınlanıyor? İşte, detaylar…

TELEVİZYON

Ekranların en uzun haftalık dizisi unvanı elinde tutmaya devam eden Arka Sokaklar dizisi, yine macera dolu bir sezonun kapısını aralıyor.

Yayıncı kuruluşundan 16. sezonunun onayını alan Arka Sokaklar, bu kez genç ve iddialı bir kadro ile seyirci karşısına çıkıyor.

Yeni sezonu ile seyircisini ekran başına bir kez daha kilitlemeye hazırlanan Arka Sokaklar dizisi, yeni bölümünün yayın tarihini de belirlemiş bulunuyor.

Peki, Arka sokaklar hangi gün, saat kaçta başlıyor? Arka Sokaklar hangi kanalda yayınlanıyor? Arka Sokaklar tekrarı ne zaman yayınlanıyor?

İşte, Arka Sokaklar dizisi hakkındaki detaylar…

Arka Sokaklar Hangi Gün, Saat Kaçta Başlıyor?

Yeni bölümü ile yine çok konuşulacak olan Arka Sokaklar dizisi, 16. sezonunun ilk bölümüyle seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yeni sezonunun ilk bölümünde macera dolu bir bölüm ile seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanan Arka Sokaklar dizisi, 595. bölümü ile ekranlara gelmek için geri sayıma başlıyor.

Ekranların en uzun soluklu dizisi olan Arka Sokaklar, yeni sezonda izleyici karşısına 17 Eylül 2021 Cuma saat 20.00’da çıktı.

Her Cuma seyirci karşısına çıkmaya devam edecek olan Arka Sokaklar, her hafta saat 20.00’da seyircisinin karşısında oluyor.

Arka Sokaklar Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Ekranlara 2006 yılında çıkmaya başlayan Arka Sokaklar dizisi, polisiye türü ile aksiyon ve maceranın vitesini her sezon daha da artırıyor.

Bu sezona yepyeni bir kadro ve çok sevilen başrol oyuncularıyla devam etme kararı alan Arka Sokaklar dizisi, bu kez Mahmut ve adamlarının peşine düşmeye hazırlanıyor.

Engin’in oğlunun kaçırılacağı Arka Sokaklar dizisinin yeni sezonunun ilk bölümü, ilk günden beri yayınlandığı kanaldaki yerini bir kez daha alıyor.

Yeni sezonu merakla beklenen Arka Sokaklar dizisi, 2006 yılından bu yana Kanal D ekranları aracılığıyla seyircisinin karşısına çıkıyor.

Arka Sokaklar Tekrarı Ne Zaman Yayınlanıyor?

Yeni sezonunun ilk bölümünü kaçıracak olan Arka Sokaklar dizisinin sadık takipçileri dizinin tekrar bölümü için araştırma yapmaya başlıyor.

Arka Sokaklar dizisinin tekrarının ne zaman yayınlanacağı şu an için belli değil.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle