Aşık Olma Hakkına Sahipsiniz - Cindi Madsen Kitap özeti, konusu ve incelemesi

Aşık Olma Hakkına Sahipsiniz kimin eseri? Aşık Olma Hakkına Sahipsiniz kitabının yazarı kimdir? Aşık Olma Hakkına Sahipsiniz konusu ve anafikri nedir? Aşık Olma Hakkına Sahipsiniz kitabı ne anlatıyor? Aşık Olma Hakkına Sahipsiniz PDF indirme linki var mı? Aşık Olma Hakkına Sahipsiniz kitabının yazarı Cindi Madsen kimdir? İşte Aşık Olma Hakkına Sahipsiniz kitabı özeti, sözleri, yorumları ve incelemesi...

Kitap

Kitap Künyesi

Yazar: Cindi Madsen

Çevirmen: Eylül Başak Şen

Orijinal Adı: Resisting the Hero

Yayın Evi: Novella Yayınları

İSBN: 9786051863641

Sayfa Sayısı: 272

Aşık Olma Hakkına Sahipsiniz Ne Anlatıyor? Konusu, Ana Fikri, Özeti

Faith âşıktı, hem de bir kahramana. Hayatında asla yapmayacağına yemin ettiği tek şey bu olmasına rağmen.

Geçmişten ağzı yanan, geleceğe dair radikal kararlar alırmış. Faith Fitzpatrick kesinlikle bir kahraman aramıyor.

Sonuçta babasının küçük bir kahramanlığı yüzünden hayatını kaybettiği bir dünyada öne atılıp risk almanın gereği yok. Peki Connor Maguire nasıl oluyor da Faith’in ağabeyini SWAT ekibine katılmaya ikna edebiliyor?

Faith, Connor’dan kesinlikle nefret ediyor ve onu asla affetmeyecek… Ta ki âşık olana dek.

Connor Maguire gerçek bir kahraman, çekici bir adam ve mesleğini hayatının merkezine koymuş bir polis. Ancak onun için, ortağının kız kardeşi Faith’in delici bakışlarıyla mücadele etmek, bir suçluyu yakalamaktan daha zor. Tabii çetin ceviz Connor dünyanın en zor görevlerinden biri olan bir kadının kalbini kazanmak konusunda pes edecek değil.

“Bu kitabı yeterince övememekten korkuyorum. Bu seriyi bütün kalbimle tavsiye ederim.”

- The Bookish Babe -

“Hem Connor hem de Faith’in karakter gelişimini heyecanla okudum. Bu kitaba tam puan veriyorum.”

- The Book Review -

“Âşık Olma Hakkına Sahipsiniz son derece eğlenceli ve heyecanlı. Ana karakterlerle arkadaş olmak istedim.”

- For What It’s Worth -

Aşık Olma Hakkına Sahipsiniz Alıntıları - Sözleri

 • "Aklına koyduğu iş ne kadar tehlikeliyse onu yapmak için o kadar istek duyuyordu."
 • Bildiği tek şey, hayatında bir boşluk olduğuydu...'
 • 'Kalp ağrısına değmeyecek adamlara daha fazla yer yok.'
 • "Hepimiz öyle ya da böyle mahvolmuş durumdayız..."
 • "Oldum olası yanlış adamların peşine takılırdı, kalbindeki yara izleri de bunu kanıtlıyordu."

Aşık Olma Hakkına Sahipsiniz İncelemesi - Şahsi Yorumlar

Faith geçmişte babasını kaybetmiş. Ve yaşadığı şehri terk etmiş. Abisinin Swat olduğu haberini alıp şehre geri dönüyor. Ve abisine ateş püskürüyor. O sırada abisini ikna edenin Connor olduğunu öğreniyor ve nefretle başlayan aşkımız başlıyor. Faith babası da polis olduğu için, zamanınsa yaptığı bir kahramanlıktan dolayı onı kaybettiği için. Asla ve asla polislerle olmak ve bir daha bu acıyı yaşamak istemiyor. Ama kader ağlarını örüyor işte ve çok sevgilii Connor ile karşılaşıyor :) 3 kitaptan en sewdiğim bu 2li oldu diyebilirim. Okuyunuz, okutunuz.. (Meryem Balkaya)

Cindi Madsen' dan okuduğum üçüncü kitap. Yine aynı kasabadaki bir çifti okuyoruz. İkinci kitaptaki Brynn' a Dani'nin ayarlamak istediği yakışıklı, seksi ve ukala polis Connor ile Faith ikilisi başrolde. En sevmediğim çiftti maalesef. Faith beni deli etti. Bu kadar kararsız ve itici olması inanılmazdı. Aynı zamanda korkaktı. Yüzeysel , ne istediğini anlayamadığım bomboş bir karakterdi.Romanı okumak bile uzunca bir vaktimi aldı. Ara verip okudum sıkıntıdan. Brynn ve Sawyer ile Dani ve Wes çiftlerini görmek güzeldi sadece. İyi okumalar. (turuncubihayal)

Romantik kitaplar seviyorsanız ve bu tür kitaplarda sadece samimi duygular arıyor, ihanet, entrika, aşk üçgeninden hoşlanmıyorsanız tereddüt etmeden okuyabilirsiniz. Her türlü sevginin anlatıldığı sıcacık bir hikaye. (Esin Karaaslan)

Aşık Olma Hakkına Sahipsiniz PDF indirme linki var mı?

Cindi Madsen - Aşık Olma Hakkına Sahipsiniz kitabı için internette en çok yapılan aramalardan birisi de Aşık Olma Hakkına Sahipsiniz PDF linkidir. İnternette ücretli olarak satılan çoğu kitabın PDFleri bulunmaktadır. Ancak bu PDF'leri yasal olmayan yollarla indirmek ve kullanmak hem yasalara hem de ahlaka aykırıdır. Yayın evlerinin sitesinden PDF satılıyorsa indirebilirsiniz.

Kitabın Yazarı Cindi Madsen Kimdir?

USA Today En çok satan yazar Cindi Madsen, bilgisayarında, aldığı, çizdiği, gözden geçirdiği ve karakterlerine aşık olduğu her fırsatta oturuyor. Bazen onu deli bir kişi yapar. O olmadan, daha da delirmiş olurdu. O çok fazla ayakkabıya sahiptir ancak her zaman sparkly, renkli veya süper uzun boylu olması durumunda yeni bir güzel çifti satın almak için bir neden bulabilir. Müzik sever, dans eder ve yazların yıl boyunca devam etmesini ister. Kocası ve üç çocuğu ile Colorado'da yaşıyor (yaz aylarında kesinlikle değil bütün yıl boyunca).

Cindi Madsen Kitapları - Eserleri

 • Aşk Bir Masalmış!!! Derken
 • Sahte Nişan Gerçek Aşk
 • Aşık Olma Hakkına Sahipsiniz
 • Ey Aşk, Evliliğe Hazır mısın?
 • Beni Seviyormuş Gibi Yap

Cindi Madsen Alıntıları - Sözleri

 • mutlaka almaliyim bu degerli kitabi ✔ (Sahte Nişan Gerçek Aşk)
 • Dani, kendisini uyandırmak isteyenleri iter, hatta tekmelerdi. Ertesi sabah da hiçbir şey hatırlamadığını iddia ederdi. Wes, daima bunun sebepsiz yere dayak atmak için en iyi bahane olduğunu düşünürdü. (Sahte Nişan Gerçek Aşk)
 • Belki o kadar çok aşk romanı okumuştu ki gerçek erkekler artık ona yetmiyordu. (Beni Seviyormuş Gibi Yap)
 • "Oldum olası yanlış adamların peşine takılırdı, kalbindeki yara izleri de bunu kanıtlıyordu." (Aşık Olma Hakkına Sahipsiniz)
 • "Aklına koyduğu iş ne kadar tehlikeliyse onu yapmak için o kadar istek duyuyordu." (Aşık Olma Hakkına Sahipsiniz)
 • Ne zaman insanlar benimle havadan konuşsalar, aslında söylemek istedikleri başka bir şey olduğunu düşünürüm.Ve bu beni çok husursuz eder. (Beni Seviyormuş Gibi Yap)
 • Kalmak ya da kalmamak. İşte bütün mesele bu. (Beni Seviyormuş Gibi Yap)
 • Bir şeyi ne kadar çok isterseniz isteyin, bu istediğiniz şey bizim için doğru şey demek değildir. Kartlarinizi ne zaman nasil oynayacağinizi öğrenmeliyiz. (Ey Aşk, Evliliğe Hazır mısın?)
 • ‘Beni bir kere kandırırsan, sana yazıklar olsun. Beni iki kere kandırırsan, sanırım kalbimin sökülüp üzerinde tepinilmesini ve o haliyle göğsüme geri konmasını ben hak etmiş sayılırım.’ (Beni Seviyormuş Gibi Yap)
 • Her günü sevdiğin insanın yanında geçiremiyorsan o zaman dünyada başka hiçbir şeyin önemi olmamalıydı. (Sahte Nişan Gerçek Aşk)
 • “Gerçek aşk başka bir insanın kusurlarını affetmeyi ve onu bunlara rağmen sevmeyi gerektirir. Her hikayenin sonunda, sonsuza dek mutlu yaşadılar ibaresini iliştirmek daha kolay olacağı halde, başka birini bütün kusurlarıyla birlikte sevmenin de oldukça inanılmaz bir güzelliği var.” (Aşk Bir Masalmış!!! Derken)
 • "Kalp acısının geçmesi için gereken zamanı planlayamazsın." (Ey Aşk, Evliliğe Hazır mısın?)
 • Zira aslında Vegas'ta olan her şey Vegas'ta kalmaz. (Ey Aşk, Evliliğe Hazır mısın?)
 • Bütün dünya bir sahnedir ve bütün erkek ve kadınlar sadece birer oyuncu... (Beni Seviyormuş Gibi Yap)
 • "Korkularımı yeniden aklıma getirdiğin için teşekkürler." (Sahte Nişan Gerçek Aşk)
 • Gezinen bir gölgedir hayat, gariban bir aktör sahnede bir ileri bir geri, saatini doldurur ve sonra duyulmaz olur sesi .. (Beni Seviyormuş Gibi Yap)
 • İşin doğrusunu isterseniz, peri masallarının başlangıcı kolaydır. Zor olansa sonradan gelen kısımdır... (Aşk Bir Masalmış!!! Derken)
 • 'Kalp ağrısına değmeyecek adamlara daha fazla yer yok.' (Aşık Olma Hakkına Sahipsiniz)
 • Bildiği tek şey, hayatında bir boşluk olduğuydu...' (Aşık Olma Hakkına Sahipsiniz)
 • Biliyorsun "şeytan detaylarda gizlidir..." (Ey Aşk, Evliliğe Hazır mısın?)

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle