Baht Oyunu final yaptı! Baht Oyunu son bölüm full izle! Baht Oyunu 17. bölüm izle tek parça!

Baht Oyunu dizisi bu hafta final bölümüyle ekrana geldi. Baht Oyunu dizisinin son bölümünde; Ada, yaşadığı acıya rağmen Bora’ya karşı dik durmakta kararlıdır. Baht Oyunu final bölümü full, tek parça, YouTube izle bilgileri merak ediliyor. İşte Baht Oyunu dizisinin son bölümünde yaşananlar...

TELEVİZYON

Baht Oyunu dizisinin 17. bölümü izleyiciyle buluştu. Kanal D'nin sevilen yaz dizisi Baht Oyunu bu akşam final bölümüyle ekrana geldi. Baht Oyunu dizisinin son bölümünde yaşananlar ve full, tek parça izle bilgileri haberimizde...

Baht Oyunu 17. bölüm izle

‘Baht Oyunu’nun final bölümünde, Ada, Tuğçe’nin ideal kadın sırrını açıklamasıyla Bora tarafından şirketten kovulur. İşini de Bora’yı da Tuğçe’ye bırakmamak konusunda kararlı olan Ada, çareyi Zafer’den yardım istemekte bulur. Zafer sayesinde işe dönme fırsatı yakalayan Ada’nın şirketteki yeni pozisyonu herkesi şaşırtır.

Ada’ya öfkesi dinmeyen Bora, ödül törenine Tuğçe’yi göndermeye karar verir. Tuğçe ile Bora’nın yakınlaşmasını izleyen Ada, yaşadığı acıya rağmen Bora’ya karşı dik durmakta kararlıdır. Diğer yandan Rüzgar ve Ada arasındaki soğuk savaş biter ve boşanmalarına ramak kala anlaşma sağlanır.

Söylediği yalanların ağırlığı altında ezilen Ada büyük bir karar alır. Aldığı karar sadece kendi hayatını değil, Bora’nın hayatını ve ilişkilerini de sonsuza kadar değiştirecektir.

loading...

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle