Baraj final mi oldu? Baraj dizisi neden final yaptı?

FOX TV ekranlarında yayınlanan Baraj dizisi final yaptı. Peki Baraj dizisi neden final yaptı? Baraj kaçıncı bölümde final oldu? İşte detaylar...

TELEVİZYON
PAYLAŞ:

FOX TV reyting rekortmeni dizisi Baraj devam kararı beklenirken bir şok daha yaşandı! Yayınlandığı her salı akşamı EDHO ve Masumlar Apartmanı gibi dizileri geçmeye başaran Baraj dizisinde sürpriz var! Baraj dizisi final ertelemesi beklenirken final öne alındı!

BARAJ SEYİRCİLERİNİ ÜZEN HABER!

FOX TV en çok sevilen dizisi Baraj final yapıyor! Yapımcılığını Medyapım ve No:9 Productions’un üstlendiği, başrollerini Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Gizem Karaca ve Burak Yörük paylaştığı Baraj dizisi hayranlarına üzen haber geldi!

BARAJ NE ZAMAN FİNAL YAPTI?

FOX TV ekranlarında yayınlanan Baraj dizisi sürpriz bir dizi hazırlığı nedeniyle finali erkene çekiliyor! Baraj dizisi 38. bölümde final yaparak ekranlara veda etti! Baraj dizisi 38. bölümle 4 Mayıs Salı akşamı final yaptı.

BARAJ NEDEN FİNAL YAPTI?

Baraj dizisi hem hikayenin bir sezon oluşu, hem FOX TV devam etmeme kararı nedeniyle final yaptı. Biran Damla Yılmaz ve Burak Yörük gibi gençler şimdiden yeni dizilerle anlaştığı bilgisi geliyor. Bu sebeple Baraj dizisi kesin olarak final yaptı.

YORUMLAR

  • baraj final olmasın baska bi kanala gecilsin nehnaz istiyoruz

Yorum Ekle