Barbaros 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Barbaros 1. Bölüm Ne Zaman Başlayacak? Yayın Tarihi

Diriliş Ertuğrul'un yıldız ismi Engin Altan Düzyatan'ın başrolünde oynayacağı Barbaros dizisinin çekimleri başladı. Peki Barbaros dizisi ne zaman başlayacak? Barbaros yayına ne zaman girecek? Barbaros dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Barbaros dizisi 1. bölüm ne zaman? Barbaros dizisi fragmanı yayınlandı mı? Barbaros dizisi yönetmeni kimdir? Barbaros dizisi başrol oyuncusu kimdir? Barbaros dizisi oyuncu kadrosu belli mi? Barbaros dizisi neden başlamadı? İşte Barbaros dizisi hakkında merak edilen soruların cevapları...

TELEVİZYON
PAYLAŞ:

TRT 1'in efsane dizisi Diriliş Ertuğrul'da akıllardan silinmeyecek sahnelere imza atan Engin Altan Düzyatan yeni dönem dizisi Barbaros ile ekranlara dönüyor. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan'ın yanı sıra Ulaş Aslantepe'nin oynayacağı dizi için merakla beklenen yayınlanma tarihi belli oldu.

BARBAROS DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Son dönemde reyting rekorları kıran dizilere imza atan TRT 1 bir bombayı daha patlatmaya hazırlanıyor. TRT, Uyanış Büyük Selçuklu, Masumlar Apartmanı, Gönül Dağı ve Teşkilat gibi dizilerle sezona damga vururken beklenen dizi de yayına hazırlanıyor. Barbaros Hayreddin Paşa’nın hayatının anlatılacağı ve çekimlerinin başladığı Barbaros dizisinin eylül ayında yayın hayatına başlayacağı belirtiliyor. Barbaros Dizisi 1. bölümü eylül ayında TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

BARBAROS DİZİSİ BAŞROL OYUNCUSU KİMDİR?

Dizideki rolüne ilişkin gazeteci Birsen Altuntaş'a konuşan Engin Altan Düzyatan, “Dönemle ilgili birçok farklı bilgi okudum. Oruç Reis’le, yani Barbaros Hayrettin’le ilgili ve o dönemle ilgili okunabilecek çok fazla kaynak var. O yüzden birçok kaynak okuduk. Yaklaşık 4 bin - 5 bin sayfa okuma yapmışızdır."

"Bunun dışında sadece okumakla bitmiyor. Sonuçta fiziğimizi de hazırlamamız gerekti. Yaklaşık 10 aydır çok ağır spor yapıyorum. Bütün ekip arkadaşlarımız da öyle... Deniz üstünde sürekli idmanlı olmamız lazım. Ama tabii bu iş o kadar etkileyici ki, kendi içinde... Görmediğimiz, şahit olmadığımız bir dönem ve gerçekten çok büyük bir prodüksiyon... İşin deniz tarafına dair hiç görmediğimiz bir tarafını da göreceğiz. Bizim daha önceden çekilmiş bu tarzda büyük bir işimiz yok aslında... Bu ilk işimiz... Çok bilinmezlerle dolu bir yolculuğa çıktık ama çok güzel ekipler kuruldu. Gerçekten çok çok iyi gidiyor. İşinin ehli birçok insanda anlaşıldı ve insanlarla başladık bu yüzden çok keyifliyiz.” dedi.

BARBAROS DİZİSİ KÜNYESİ:

  • Dizi Türü: Tarih Kurgu
  • Yapımcı: ES Film
  • Senaristler: Cüneyt Aysan, Ozan Aksungur, Oğuz Ayaz
  • Dizi Yönetmeni: Taylan Biraderler (Yağmur Taylan ve Durul Taylan)
  • Başrol Oyuncuları: Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe

TAYLAN BİRADERLER (Yağmur Taylan ve Durul Taylan) KİMDİR?

Yağmur Taylan ve Durul Taylan olarak iki kardeştir, isimleri biraz kız ismine benzeyebilir ama halis mulis 50’li yaşlarında erkektirler. Yağmur 54, Durul ise 51.

Beraber uyumlu bir şekilde çalışmaktadır, yaklaşık 20 senedir bu sektör içerisindeler ve yukarıda bahsettiğim üzere 17 projede yer almışlar bu da onlara büyük bir tecrübe kattı. Sır Dosyası adlı mini dizi ile ilk tecrübesini yaşadılar.

BARBAROS İLK FRAGMAN

YORUMLAR

  • film bugun baslasa iyi olur.

    fim keske hemen baslasa

    Bu güzel bilgiler için teşekkür ederim. Yazı çok iyi hazırlanmış

Yorum Ekle