Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıc Kaçıncı oldu? Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıc dizisi reyting sonucu? 23 Eylül Reyting Sonuçları

Perşembe rekabetine çok etkileyici bir giriş yapan Barbaroslar dizisinde Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe başrolde yer alıyor. Barbaros Hayreddin Paşa’nın hikayesini televizyona taşıyan dizinin reytingleri göz kamaştırıyor.

TELEVİZYON

'Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı' dizisi, dün akşam 2. bölümüyle ekrana geldi. Uzun süredir beklenen dizinin başrolündeki Engin Altan Düzyatan, yıllar boyu reyting rekortmeni olan Diriliş dizisinin yıldızıydı.

23 Eylül Reyting Sonuçları:

'Camdaki Kız' ve 'Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı arasında bir rekabet izleyeceğiz gibi gözüküyor. 

Kanal D -  'Camdaki Kız' dizisi geçen sezon başladı ve çok yüksek reytingler ile perşembenin amiral dizilerinden biri oldu.

'Camdaki Kız' TOTAL'de yine 7 civarı reyting alarak günü şahane kapattı. TOTAL'de 2., AB'de 1. Yani şu an ciddi anlamda iyi gidiyor.


Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı' ise tam tersi; TOTAL grubunda 1. ve AB grubunda 2. oldu. Sezona mükemmel bir giriş yaptı diyebiliriz.

Atv - 'Bir Zamanlar Çukurova' ise, yıllardır birinciliği nadir olarak kaptırsa da, perşembenin açık ara en iyi dizisiydi. 4. sezonda da başarılı olacağına emindik.

Star TV - Öncelikle şunu söyleyelim, devlerin dönüşü ile beraber yaz dizilerinden 'Kazara Aşk' zaten tarumar oldu. İlk 20'ye bile giremedi ve 30 Eylül'de final yapılmasına karar verildi.

Show TV - Yeni dizi 'İçimizden Biri' ise çok daha vahim bir durumla karşı karşıya. Ne TOTAL ne de AB grubunda ilk 25'e bile giremedi. 1-2 bölüm daha denendikten sonra tarihe karışan diziler arasında yerini alabilir.

Peki, tekrar büyük rekabetin içine dönelim. 'Bir Zamanlar Çukurova', 7 civarında şahane bir reyting aldı. Ama 1. olmasına yetmedi ve TOTAL'de gün 3.'sü, AB'de ise 8. olarak bizi şaşırttı.
Diziler arasında da TOTAL 3.'sü, AB 3.'sü.

En önemlisi de 'Bir Zamanlar Çukurova' bu rekabetin neresinde duracak? Yoksa yarıştan kopacak mı? Merakla bekliyoruz!

 

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle