Baş Belası Umut Ertek kim? Özgür Cem Tuğluk kimdir, kaç yaşında? Özgür Cem Tuğluk sevgilisi

ATV’nin yeni dizisi Baş Belası dizisinde Umut Ertek Karakterini canladıran Özgür Cem Tuğluk kimdir, nerelidir? Özgür Cem Tuğluk boyu, kaç yaşında? Özgür Cem Tuğluk evli mi, eşi kim? Özgür Cem Tuğluk oynadığı diziler... Özgür Cem Tuğluk sevgilisi kim vs gibi soruların cevapları haberimizin detayında...

BİYOGRAFİ
PAYLAŞ:

ÖZGÜR CEM TUĞLUK KİMDİR?

4 Mayıs 1992 tarihinde dünyaya gelmiş olan Özgür Cem Tuğluk, yüksek öğretim eğitimini Çukurova Üniversitesi Bitki Koruma Bölümü’nde almıştır. Tiyatroya duyduğu ilgi sebebiyle kariyerine oyunculuk alanında devam eden Özgür Cem Tuğluk, ilk kez 2016 yılında Blu Tv’de yayınlanmış olan ‘Sıfır Bir’ adlı internet dizisi ile kameralar karşısına geçmiştir. Dizide hayat vermiş olduğu Cemo karakteriyle de kısa bir sürede tanınmayı başarmıştır. Başarılı oyuncu Özgür Cem Tuğluk, Star Tv ekranlarında yayınlanan ‘Sol Yanım’ adlı televizyon dizisinde de rol almıştır.


Rol Aldığı Film ve Diziler:

  • Baş Belası (Umut Ertek) (2021)
  • Ayak İşleri (Tarık) (2021)
  • Sıfır Bir (Cemo) (2016 - 2018)
  • Sol Yanım (Salih) (2020-2021)
  • EYÜP MERT İLKIS KİMDİR?

Eyüp Mert İlkıs Kimdir?

12 yaşında olan Eyüp Mert İlkıs, 137 boyundadır ve 28 kilodur. Göz rengi mavi olan İlkıs'in, saç rengi kumraldır. Ekranlarda ilk kez boy gösteren çocuk oyuncu Eyüp Mert İlkıs'ın ilk ekran projesi ise 2021 senesinde ATV ekranlarında yayınlanan Baş Belası dizisidir.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle