Başkan Atlı'dan Bayram Mesajı

AK Parti Mardin İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık Atlı, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

GÜNCEL
PAYLAŞ:

Başkan Atlı, mesajında, bayramların sevgi, saygı, hoşgörü, dostluk ve en önemlisi yardımlaşma duygularının en üst seviyede yaşandığı müstesna günler olduğunu vurguladı.

Bu duyguları doyasıya yaşayan ve yaşatan bir millet olmanın gururuyla birlik, beraberlik, sağlık ve esenlik içinde bir Kurban Bayramı'na daha kavuşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşadıklarını ifade eden Atlı, şunları kaydetti:

"Bayramlar, dayanışma, yardımlaşma, paylaşma ve birlikte yaşama kültürümüzün güçlenmesine katkılar sağlayan ilahi ve özel günlerdir. Ancak son iki yıldır, zorlu salgın süreci hayatımızda birçok değişikliğe yol açtı. Geçtiğimiz yıl özellikle bayramlarda alışık olduğumuz ziyaretleri gerçekleştiremedik. Ülkemiz genelinde aşılama noktasında elde edilen başarıyla normale dönüş için adım atılmış olsa da yeni bir salgın dalgası daha yaşamamak için yine de tedbiri elden bırakmayalım. Maske ve sosyal mesafeye mümkün olduğunca dikkat edelim. Bu duygu ve düşüncelerle başta şehit ailelerimiz olmak üzere hemşerilerimin Kurban Bayramı'nı tebrik ediyor, bayramın ülkemize, milletimize, İslam alemine ve insanlığa, sağlık, huzur ve selamet getirmesini temenni ediyorum."

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle