Başkan Tatlıdede: Ortak akıl ve şeffaf yönetim anlayışı'

Artuklu Belediye Başkanı seçilen AK Partili Belediye meclis üyesi Mali Müşavir Mehmet Tatlıdede, yeni dönemin başlangıcı nedeniyle yazılı bir açıklamada bulundu.

GÜNCEL ÖNE ÇIKANLAR

Sağlık sorunlarını gerekçe göstererek görevinden istifa eden Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı'nın ardından AK Partili belediye meclis üyelerinin arasından aday olarak gösterilerek seçilen Artuklu Belediyesi'nin yeni başkanı Mehmet Tatlıdede; yeni dönemle ilgili izleyeceği yönetim anlayışına vurgu yaptığı yazılı açıklamada bulundu.

Kendisini destekleyen herkese teşekkür eden Artuklu Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede, yeni dönemde herkese hitap edecek hizmet bir şeklini ortak akıl ve şeffaf yönetim anlayışı içerisinde gerçekleştireceklerine vurgu yaptı.

Artuklu Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede açıklamasında şu ifadelere yer verdi: 

"Hepinizi sevgi saygı ve hürmetle selamlıyorum seçim sürecinde yola çıktığımız ilk günden itibaren büyük bir gayret ve özveri ile çalışan tüm dava arkadaşlarımıza ve hemşehrilerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Daima şiar olarak belirlediğimiz ortak akıl ve şeffaf yönetim anlayışıyla inşallah hep birlikte yaratacağımız bir belediyecilik anlayışını tesis edeceğiz. Tevazu samimiyet ve gayretle yürüttüğümüz bu kutlu yolu bundan sonraki süreçte de aynı şekilde yürütmeye devam edeceğiz. Hangi partiye oy vermiş olursa olsun bizler tüm Artuklu'yu kucaklayacak ve hizmeti ön plana çıkaracak belediyecilik anlayışıyla yola devam edeceğiz. Çünkü biz biriz, beraberiz ve hep birlikte Artuklu'yuz...

Biliyorum ki bu kutsal görev bir emanettir. Üzerimize büyük bir sorumluluk bulunduğunun farkındayım ve farkındalık içinde şahsıma inanan, güvenen, destekleyen herkesin beklentilerini başa çıkarmayacağım ve Artuklu bugün bulunduğu durumdan çok daha iyi, her anlamda ön plana çıkmış genci, yaşlısı, kadını, erkeği, zengini, fakiri ile birlikte mutluluk barış ve huzur içinde daha yaşanılabilir bir ilçe haline getireceğime söz veriyorum.

hepinize sevgi, saygı, hürmetle selamlıyorum" ifadelerini kullandı

ResimResim

YORUMLAR

  • bu adamı başkan görmek hoşuna gidiyor mu kalitesiz taraflı mardin life

Yorum Ekle