Bekle Beni - Donna Fletcher Kitap özeti, konusu ve incelemesi

Bekle Beni kimin eseri? Bekle Beni kitabının yazarı kimdir? Bekle Beni konusu ve anafikri nedir? Bekle Beni kitabı ne anlatıyor? Bekle Beni PDF indirme linki var mı? Bekle Beni kitabının yazarı Donna Fletcher kimdir? İşte Bekle Beni kitabı özeti, sözleri, yorumları ve incelemesi...

Kitap

Kitap Künyesi

Yazar: Donna Fletcher

Çevirmen: Gülçin Yaman

Editör: Eren Abaka

Orijinal Adı: Return of the Rogue

Yayın Evi: Epsilon Yayınları

İSBN: 9789944826891

Sayfa Sayısı: 359

Bekle Beni Ne Anlatıyor? Konusu, Ana Fikri, Özeti

Evlilik onun için yalnızca bir kaçıştı... Savaşçı klanların, vahşi topraklarının gelecekleri için ölümüne mücadele ettiği İskoç dağlarının sisli çayırlarından gelen Honora Tannach’ı, hiçbir şey üvey babası ile aynı kalede kapana kısılmak kadar korkutamamaktadır. Bir İskoç klanının liderinin oğluyla evliliği ayarlandığında ise çok heyecanlanır... ta ki nişanlısının Cavan Sinclare olduğunu öğrenene kadar. Bu vahşi savaşçı bir defasında hayatını kurtarmış olsa da Honora kimsenin bu denli yabani birini ehlileştiremeyeceğini bilmektedir insanın içine işleyen gözlerinin ve keskin yüz hatlarınınsa hiçbir önemi yoktur... En sonunda onu tutsak edenlerden kaçtığında, Cavan’ın tek düşüncesi klanını tehlikeli işgalcilerden korumaktır ancak güzel karısı çok tehlikeli bir dikkat dağıtıcıdır. Alev alev yanan bir tutku, onların tereddütlerini ortadan kaldıracak... Ve Cavan hiçbir şeyin gerçek aştan daha güçlü olamayacağını keşfedecektir.

Bekle Beni Alıntıları - Sözleri

 • Ben sadece elbise dikebilirim insanları değil.
 • Evet onu şımartacağım ama onu seveceğim de. Böylece istediğim zaman onu şımartmaya hakkım olacak.
 • Ben sadece elbise dikebilirim insanları değil.
 • ...Ben sadece elbise dikebilirim insanları değil...
 • Evet onu şımartacağım ama onu seveceğim de. Böylece istediğim zaman onu şımartmaya hakkım olacak.
 • ... Cesur olmak aptal olmayı da gerektirir...
 • Bazıları gri gökyüzünü bir kehanet olarak düşünebilirdi fakat o bunu böyle kabul etmedi. Honora bunu her şeyin guzel bir başlangıcı olarak düşündü, sonuçta yağmur dünyayı temizleyen ürünleri besleyen temel şey değil miydi? Ve ertesi günü güneş açıp yeni günü müjdelemez miydi?
 • Savaşta dostun da düşmanın da korkudur. Kanında dolaşan, sana gücünü veren, sonuçlarını düşünmeden seni ileri atılmaya iten ve pençesine düştüğünde hiçbir şey hissetmemeni sağlayan korkudur. Sadece savunur ve hayatta kalmaya çalışırsın. Bu sayede o günün yaratıcınla tanışacağın gün olma ihtimalini görmezden gelip, ölenlerin çığlıklarını ve ölümün o iğrenç kokusunu duymazdan gelirsin.
 • En kötüsü savaşın geride bıraktıklarını görmektir. Ölen aileni arkadaşlarını görmek ve kurtaramayacağını bildiğin yaralıların çığlıklarını duymaktır.

Bekle Beni İncelemesi - Şahsi Yorumlar

İskoçlara duyduğum aşkında etkisiyle gerçekten beğenerek okuduğum bir kitap. kurgusu ve olayları anlatımı çok iyi okunması gereken bir kitap. (Tuğba Onat)

Bu kitapla yollarımız bir kitap fuarında kesişti ve okuduğum ilk tarihi aşk romanı oldu. Sonrasında onlarcasına öncülük etti. Yanlış hatirlamiyorsam bir seri kitabı olduğunu biliyorum ancak diğer kitapları sanırım hala çevrilmedi. Bulunduğunuz çağdan uzaklaşmak isterseniz iyi bir tercih olabilir. (Kedili Evin Kizi)

Kitaba büyük umutlarla başlamamıştım aslında ama beni şaşırttı. Gayet güzel bir İskoç aşkı okudum. Her şey dozundaydı. Diğer kitaplardaki gibi kadını yerden yere vuran, üstten bakan tutum bu kitapta yok gibiydi. Bu özelliğiyle dönemin İskoç kültürünü ne kadar yansıtıyor bilinmez ama Cavan'ın ve ailesinin bu sevecen tutumu hoşuma gitti. Cavan ve Honora'nın aşklarının gelişim hızı çok gerçekçiydi ne aşırı acele vardı ne aşırı bir yavaşlık. Her şey gayet dozundaydı. Normalde serilerin diğer kitaplarını okuma gibi bir huyum yoktur. Tek kitaptaki karakterlere bağlanırım diğerlerini okumaya gerek görmem ama bu seride diğer kardeşlerin hayatlarının nasıl olacağını çok merak ettim. Keşke diğer kitaplar da çevrilmiş olsaydı. (Duygu)

Bekle Beni PDF indirme linki var mı?

Donna Fletcher - Bekle Beni kitabı için internette en çok yapılan aramalardan birisi de Bekle Beni PDF linkidir. İnternette ücretli olarak satılan çoğu kitabın PDFleri bulunmaktadır. Ancak bu PDF'leri yasal olmayan yollarla indirmek ve kullanmak hem yasalara hem de ahlaka aykırıdır. Yayın evlerinin sitesinden PDF satılıyorsa indirebilirsiniz.

Kitabın Yazarı Donna Fletcher Kimdir?

Donna Fletcher Kitapları - Eserleri

 • Bekle Beni

Donna Fletcher Alıntıları - Sözleri

 • En kötüsü savaşın geride bıraktıklarını görmektir. Ölen aileni arkadaşlarını görmek ve kurtaramayacağını bildiğin yaralıların çığlıklarını duymaktır. (Bekle Beni)
 • Savaşta dostun da düşmanın da korkudur. Kanında dolaşan, sana gücünü veren, sonuçlarını düşünmeden seni ileri atılmaya iten ve pençesine düştüğünde hiçbir şey hissetmemeni sağlayan korkudur. Sadece savunur ve hayatta kalmaya çalışırsın. Bu sayede o günün yaratıcınla tanışacağın gün olma ihtimalini görmezden gelip, ölenlerin çığlıklarını ve ölümün o iğrenç kokusunu duymazdan gelirsin. (Bekle Beni)
 • Ben sadece elbise dikebilirim insanları değil. (Bekle Beni)
 • Bazıları gri gökyüzünü bir kehanet olarak düşünebilirdi fakat o bunu böyle kabul etmedi. Honora bunu her şeyin guzel bir başlangıcı olarak düşündü, sonuçta yağmur dünyayı temizleyen ürünleri besleyen temel şey değil miydi? Ve ertesi günü güneş açıp yeni günü müjdelemez miydi? (Bekle Beni)
 • ...Ben sadece elbise dikebilirim insanları değil... (Bekle Beni)
 • Evet onu şımartacağım ama onu seveceğim de. Böylece istediğim zaman onu şımartmaya hakkım olacak. (Bekle Beni)
 • Ben sadece elbise dikebilirim insanları değil. (Bekle Beni)
 • ... Cesur olmak aptal olmayı da gerektirir... (Bekle Beni)
 • Evet onu şımartacağım ama onu seveceğim de. Böylece istediğim zaman onu şımartmaya hakkım olacak. (Bekle Beni)

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle