Berdan Mardini tarzı konusunda ilk defa konuştu

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaştığı fotoğrafla gündeme gelen Mardinli sanatcı 'Ben doğal bir adamım. Ne varsa söylüyorum. Saçımı boyuyordum, şimdi boyamadım. Saçıma aklar düştü. 43 yaşına geldim bu saçımın güzel duracağını düşündüm' dedi.

GÜNCEL

5'inci Uluslararası Altın Kalite Ödülleri, önceki akşam Limak Eurasia Luxury Hotel'de sahiplerini buldu. 'Yılın Arabesk Fantezi Sanatçısı' ödülünü kazanan Berdan Mardini, 'Arabesk seviyoruz. Türküler ve yeni şarkılar yapmaya devam edeceğiz' dedi.

'EN DOĞAL HALİMDİ'

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaştığı fotoğrafla gündem olan şarkıcı, 'Ben doğal bir adamım. Ne varsa söylüyorum. Saçımı boyuyordum, şimdi boyamadım. Saçıma aklar düştü. 43 yaşına geldim bu saçımın güzel duracağını düşündüm' dedi.

Mardini, 'Saunadan çıkıp, üzerime ceket giydim ve hoşuma gittiği için paylaştım. En doğal halimdi. Yoksa böyle bir imaj olur mu? Yeni imaj çalışmam pazartesi olacak. İmaj nasıl olurmuş herkes o zaman görecek' şeklinde konuştu.

'YİNE NE YAPTIN DİYE KORKTUM'

Özcan Deniz'e benzetilmesi ile ilgili olarak ise ünlü şarkıcı, 'Özcan Abi'yle konuştum. O da, 'Spor yapıyordum beni aradılar. Hatta yine ne yaptın diye korktum' diye espri yaptı. Aramızda samimi bir konuşma oldu. Kendisini takdir ediyorum' açıklamasını yaptı.

Berdan Mardini, 'İlk çıktığımdan beri Özcan Abi'ye benzetilme gibi durumum var. Hep kendi çizgimi ve kulvarımı seçtim. Özcan Deniz çok başarılı bir hemşehrim. İnsanlar birbirine benzeyebilir. Niye o kadar uzadı anlamadım! Bu kadar olay olacağını bilmiyordum' ifadelerini kullandı.

MUTLUYUM

Mardin'de açtığı kozmetik fabrikasını anlatan şarkıcı, 'Şu an 50 kişi ekmek yiyor. Seneye 200-250 kişiye çıkacak istihdam. İnsanlara kendi bölgemde iş verdiğim için çok mutluyum. Mayıs ayında Mardini olarak kozmetik sektörüne giriş yapacağız' dedi.

TEPKİ GÖSTEREN DE BEĞENEN DE VARDI

Ceketin altına hiçbir şey giymeyen Berdan Mardini, Instagram'da yayınladığı pozlarına, 'Yeni fotolar lazım bana. Valla çekmem lazım ama ben bir deneme yapayım dedim' notunu düşmüştü.

43 yaşındaki şarkıcının kısa sürede gündem olan yeni tarzı takipçileri tarafından birçok yorum almıştı. Bazı hayranları tam not verirken, bazıları ise beğenmemişti.

Berdan Mardini, ayna karşısında elinde çay bardağı ile verdiği son paylaşımına ise 'Asıl imaj çalışmaları şimdi başlıyor. Sürprizlerle geliyorum' mesajını yazdı.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle