Basın İlan Kurumu'ndan Gazetemize Ziyaret!

Bir süre önce Basın İlan Kurumu (BİK) Diyarbakır İl Müdürlüğü görevine atanan Osman Başeğmez, Mardin merkezde günlük olarak yayın yapan gazetelerin imtiyaz sahibi ve temsilcileri ile bir araya geldi. Başeğmez, Artuklu Kaymakamlığı Konferans Salonunda gazetecilerle bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi.

GÜNCEL
PAYLAŞ:

Diyarbakır'ın yanı sıra bağlı şube Mardin, Batman, Bingöl, Bitlis, Siirt ve Şırnak'tan da sorumlu olan Basın İlan Kurumu Diyarbakır Şube Müdürlüğü görevine atanan Osman Başeğmez, il genelinde yayın yapan yerel gazetelere tanışma ziyaretleri kapsamında gazetemiz haber merkezini ziyaet etti.

Gazetemiz imtiyaz sahibi Bedi Demir, Yazı İşleri Müdürü Kadir Üründü, Genel Yayın Yönetmeni Nezir Güneş, gazete çalışmaları hakkında Müdür Başeğmez'i bilgilendirdi.

Yerel basının önemine dikkat çeken Başeğmez, gazete çalışanları ile biraraya gelerek gazete basımı, tasarımı ve haber içerikleri hakkında bilgi alışverisinde bulundu.

Bu anlamlı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bedi Demir de "Uzun süreden beri Mardin'in tanıtımı için hizmet veriyoruz. Her geçen gün gazetemizi güzelleştirmek için emek veriyoruz. Daha iyi yayıncılık yapmak için gece gündüz çalışıyoruz, çalışacağız” diye konuştu.

Yazı İşleri Müdürü Kadir Üründü de yerel basın kuruluşlarının bir takım sıkıntılarının olduğunu, bu sıkıntıların giderilmesi için çalışmalar yapılması gerektiğini bildirdi.

Ziyaret esnasında BİK Diyarbakır Şube personeli Hasan Kutay ve Mardin temsilcisi Adnan Günbegi ile Gazetemiz Yazarlarından ve AK Parti Basın ve Halkla İlişkilerden sorumlu Başkan Yardımcısı Beşir Güneş, İLKHA Temsilcisi Salih Keskin, TRT Muhabiri Yusuf Güneş de hazır bulundu.

 

 

 

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle