Bir Zamanlar Çukurova final mi yapacak? Bir Zamanlar Çukuova son bölüm mü, final tarihi ne zaman?

Son yılların beğenilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova final mi yapacak? Dizinin hayranları final tarihinin açıklanıp açıklanmadığını merak ediyor. Dizi hangi bölümle birlikte final yapacak?

GÜNCEL
PAYLAŞ:

Her perşembe akşamı yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova'da dizisinde artık senaryo üretilemiyor.

Bir Zamanlar Çukurova yapımcısı "1 sezon olarak planlamıştık, 3. sezona geçtik, 4. sezon imkansız hikaye kalmadı" açıklamasını yapmıştı. Bu açıklamanın ardından Bir Zamanlar Çukurova final yapacağı belli olmuştu. Ancak bu açıklamadan aylar sonra final tarihi de belli oldu.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA FİNAL TARİHİ NE ZAMAN?

ATV'den Bir Zamanlar Çukurova final kararına açıklaması sonrası "En son bitirmek isteyeceğimiz projeydi, 3 sezondur rekorlar kıran bir yapım. Ancak yapım ekibiyle bizde 1 sezon olarak planlamıştık, 3 sezon bize diziyi yazan ekibe, yapımcıya ve senariste teşekkür ediyoruz" açıklamasında bulundu.

ATV ekranlarında reyting rekorları kıran Bir Zamanlar Çukurova final kararı aldı. Yayınlandığı perşembe akşamları tüm zamanların en çok izlenen dizisi konumunda olan Bir Zamanlar Çukurova final kararı hayranlarını üzdü.

Tüm heyecanıyla devam eden dizinin, 100. bölümde final yapması bekleniyor.

Önümüzdeki hafta 94. bölümü yayınlanacak olan dizinin 100. bölümüne 5 hafta kaldı. 5 hafta sonra yaz sezonu başlıyor. Bu nedenle Bir Zamanlar Çukurova final bölümünün haziran ayının ilk veya ikinci haftasında yapılması bekleniyor. 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA NEDEN BİTİYOR?

Mucize Doktor'un ilk sezonunda yaptığı yükseliş, reytinglerde Bir Zamanlar Çukurova'yı ikinciliğe itmişti. Ancak Bir Zamanlar Çukurova'nın bu sezon zirvedeki tahtını sallayacak bir dizi çoktan yayına girdi.TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi, perşembe günü oldukça yüksek reyting oranları yakaladı.

YORUMLAR

  • evet çok güzel bir proje ama tadında kalması yani zirvede final yapması bir zamanlar çukurovaya yakışır bir final olacaktır bence yerinde bir karar ...

Yorum Ekle