Bölünmez Ailesi'nin acı günü

22. Dönem Mardin Milletvekili Süleyman Bölünmez ile AK Parti 25. Dönem Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı'nın acı günü.

GÜNCEL ÖNE ÇIKANLAR

Mardin'in hayırsever Ailelerinden Mardinspor Onursal Başkanı  ve 22. Dönem Mardin Milletvekili Süleyman Bölünmez'in kardeşi Murat Bölünmez'in eşi Aysel Bölünmez, uzun süredir yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

AK Parti 25. Dönem Mardin Milletvekili, 26. Dönem İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı'nın yengesi olan Aysel Bölünmez, Uzun yıllardır amansız hastalık olan Kanser ile mücadele ediyordu.

Saylam Ailesinin Kızı ve Bölünmez Ailesinin de gelini olan Hayati, Sevgi, Günseli ve Alpaslan Saydam'ın kardeşleri olan Aysel Bölünmez, 56 yaşında kanser hastalığına yenilmiş oldu.

Süleyman ve Ümit Bölünmez'in yengesi olan Aysel Bölünmez'in cenazesi Ankara Karşıyaka Mezarlığında kılınan cenaze namazının ardından Karşıyaka Mezarlığı Aile Kabristanında defnedildi. 

AK Parti Mardin Milletvekili Şehmus Dincel ve çok sayıda milletvekili ile bürokratın hazır bulunduğu defin töreninde aile dostları acılı gününde Bölünmez Ailesi'ni yalnız bırakmadı.

Merhume için Cuma günü saat 13.00 - 19.00 arasında Ankara MAREV Sosyal Tesislerinde mevlit yapılacağı kaydedildi.

Mardin Life Yayın Grubu olarak; merhumeye Allah'tan rahmet, geride kalan ailesi ve sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Eşi Murat: 05323370887

Abisi Hayati: 05337361433
Kayınbiraderi Süleyman: 05337404050

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle