Bozdağ Ailesi'nin acı kaybı

Kızıltepe'nin tanınmış esnaflarından Tatlıcıoğlu Pastanelerini'nin Sahibi Hatip Bozdağ, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle bu sabah vefat etti

VEFAT HABERLERİ
PAYLAŞ:

Kızıltepe'nin tanınmış esnaflarından ilçede pastanecilik ve lokanta sektörünün öncülerinden olan Hacı Hatip Bozdağ, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle tedavi gördüğü Kızıltepe Devlet Hastanesi'nde vefat etti.

Tatlıcığolu Ailesi olarak da tanınan Kızıltepe Özgürlük Meydanı'nda bulunan Tatlıcıoğlu Safir ve Şin Restorantın Sahipleri Şahin, Cesur, Murat, Ahmet ve Mazlum Bozdağ, kardeşlerin babası olan Hacı Hatip Bozdağ, uzun süredir kronik hastalıkları nedeniyle tedavi görüyordu.

Geçtiğimiz günlerde geçirdiği kalp krizi nedeniyle Kızıltepe Devlet Hastanesi'ne kaldırırılan ve bir süredir burada tedavi gören Bozdağ, bu sabah yaşama daha fazla tutunamayarak, vefat etti.

83 yaşında vefat eden merhum Hacı Hatip Bozdağ'ın öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Kızıltepe Bahçelievler Mahallesi'nde bulunan mezarlığa defnedileceği öğrenildi.

Mardin Life Ailesi olarak merhum Hacı Hatip Bozdağ'a Allah'tan rahmet, Şahin, Cesur, Murat, Ahmet ve Mazlum Bozdağ'ın şahsında ailesi ve sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Bir Cesur Tatlıcıoğlu dahil 2 kişi, çiçek ve iç mekan görseli olabilir

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle