Bu haftaki Şarkılar Bizi Söyler'de kimler var? 7 Mayıs Şarkılar Bizi Söyler 47. bölümü konukları kim? Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümü ne zaman?

Şarkılar Bizi Söyler konukları programın yayınlanan yeni bölüm fragmanı ile belli oldu. Her cumartesi akşamı Kanal D'de ekranlara gelen Şarkılar Bizi Söyler'de bu hafta birbirinden ünlü isimlerin seslendirdikleri şarkılar ile ekran başındakilere eğlenceli anlar yaşatacak. Peki, Şarkılar Bizi Söyler'in konukları kimler? İşte, 7 Mayıs Şarkılar Bizi Söyler'in bu haftaki konuları.

TELEVİZYON

ŞARKILAR BİZİ SÖYLER KONUKLARI KİMLER?

Şarkılar Bizi Söyler 7 Mayıs 2022 tarihli 47. bölüm konukları arasında evrensel müziğin güçlü sesi Zara ve Türk Pop Müziği’nin sevilen ismi Gökhan Tepe yer aldı.

ŞARKILAR BİZİ SÖYLER FORMATI NEDİR?

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'nin yer aldığı Şarkılar Bizi Söyler'de şarkıların ön planda olduğu dakikalar izleyici ile buluşacak.

Sunuculuğunu Sibel Can ve Hakan Altun'un yaptığı programda, Hüsnü Şenlendirici klarnetiyle onlara eşlik ederken, konuk şarkıcı ve oyuncular da programda birbirinden değerli parçaları seslendiriyor.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle