Bural Ailesi'nin mutlu Günü

Sadık Künefe'nin sahibi İşadamı Sadık Bural, Oğlu Muhammed Bural'ı muhteşem bir düğün ile evlendirdi.

Bölge illeriyle birlikte Mardin'de farklı şubelerde faaliyetlerini sürdüren Sadık Künefe'nin sahibi İşadamı Sadık Bural'ın oğlu Doktor Muhammed Bural, Yaşamını Mehmet Bural'ın kızı Hacer Bural ile birleştirdi.

Diyarbakır Yalçındağ Tesislerinde gerçekleşen düğüne yurt dışından ve farklı illerden gelen aile dostları ve sevenleri Bural Ailesi'nin heyecanına ortak oldu.

Damadın babası İşadamı Sadık Bural ile amcası Abdullah Bural, gelinin babası Mehmet Bural tarafından karşılanan misafirler, onurlarına verilen düğün yemeği ve yapılan ikramlarla başladı.

Kır düğün salonuna ele ele gelen gelin Hacer ile Damat Muhammed Bural, zılgıt ve alkışlarla karşılandı.

İlk danslarını ışık ve konfeti yağmuru altında gerçekleştiren genç çift, şahitler ve davetliler huzurunda mutlu bir yaşam için birbirlerine bir kez daha "evet" dedikten sonra düğün yörel müzikler eşliğinde devam etti.

Mahalli sanatçıların sahne aldığı gecede davetliler kürtçe, zazaca ve türkçe şarkılar eşliğinde halaylar çekti, çifte telli oynadı.

Gecenin sonunda mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan dost ve akrabalara teşekkür eden Damadın Babası Sadık Bural, "Bugün bizim için çok mutlu bir gün idi. Bu mutlu günümüzün heyecanını bizlerle paylaşmak, mutluluğumuza ortak olmak üzere bir çok farklı şehirden gelen bütün gönül dostlarımıza ne kadar teşekkür edersek azdır. Ailemiz ve genç çiftimiz adına uzak yakın demeden yanlarımızda olan dost ve akrabalarımıza, yanımızda olmak istedikleri halde olamayan herkese bu vesileyle teşekkür ediyor, darısı bütün bekarlarımızın başına diyorum ve genç çiftimize mutluluklar diliyorum." dedi.

Mardin Life Ailesi olarak bizler de genç çifte bir ömür boyu mutluluklar ve iki cihan saadeti diliyoruz.

YORUMLAR

  • Tebrik ediyorum. Nerede haber orada Mardin Life. Yurdun dört bir tarafından verdiğiniz müthiş haberlere bir yenisini daha eklediniz. Eee hep ekonomi siyaset yerel sorunlar olmayacak bir de magazin olsun gazetede.

Yorum Ekle