Büyükşehir Belediyesinden Öğrencilere Kırtasiye ve Giysi Desteği

Mardin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı, “Bir Sosyal Sorumluluk Projesi” kapsamında, Kovid-19 nedeniyle kademeli olarak başlatılan 2020-2021 eğitim öğretim yılı için ilkokul ve ortaokul öğrencilerine kırtasiye ve giysi desteğinde bulundu.

GÜNCEL
PAYLAŞ:

Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığına bağlı ekipler ile Türkiye’nin birçok ilinde farklı üniversitelerde öğrenim gören Hempa Çocuk Derneği gönülleri ile birlikte, Midyat ilçesinde İstiklal, Gelinkaya, Yeşilöz ve Hacı Nuri- Makbule Yeşilmen ve Ömerli ilçesinde ise Tekkuyu, Beşikkaya ve Kayabalı kırsal mahallelerindeki ilk ve ortaokulları ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mahmut Demirtaş’ın selamlarını öğrencilere ileten ekipler, “Bir Sosyal Sorumluluk Projesi” kapsamında yanlarında getirdikleri kırtasiye seti, mont, atkı, bere ve eldiven hediye etti.

Hediyelerin mutluluğunu yaşayan ve sevinçleri gözlerinden okunan öğrenciler, başta Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mahmut Demirtaş’a ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle