CANLI! Mardin İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri bünyesinde çalışacak personeller kura ile çekildi

Mardin İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri bünyesinde Mardin İŞKUR tarafından istihdam edilecek olan temizlik personelleri, noter huzurunda yapılan kura çekim işlemiyle tespit edildi.

ÖNE ÇIKANLAR
PAYLAŞ:

Mardin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında Mardin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde 9 aylık süreyle istihdam edilecek olan geçici işçilerin isimleri kura işlemiyle belirlendi.

Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında Mardin İŞKUR İl Müdürlüğü'nce il genelinde istihdam edilecek 410 geçici temizlik işçisi arasında yer almak için il genelinde çok sayıda müracaatta bulunuldu.

Müracaat eden işçiler arasında Noter huzurunda Mardin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çalışacak olan 410 işçi Mardin 21 Kasım Şehir Standında yapılan kura çekimi ile belirleniyor.

İŞKUR tarafından Şehir stadyumunda düzenlenen etkinliği İYİ Parti Mardin İl Başkanı Süleyman Akar’ın aralarında bulunduğu bazı siyasi parti temsilcileri de kura ççekim işlemini yakinen takip ediyor.

HANGİ İLÇEDE KAÇ KİŞİ İSTİHDAM EDİLECEK?

Toplam 9 ay boyunca 410 kişi için şu kurumlarda istihdam açıldı ve sayıları belirtildi:

  • Kızıltepe ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü 100 personel
  • Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 80 personel
  • Midyat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 55 personel
  • Nusaybin İlçe Milli Eğitim 48 personel
  • Derik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 40 personel
  • Mazıdağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 23 personel
  • Dargeçit ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü 22 personel
  • Savur İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 15 personel
  • Ömerli ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü 14 personel
  • Yeşilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 13 personel istihdam edilecek.

İşte O isim listeleri...

Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü için İstihdam edilecek Asil Listesi

NO AD SOYAD
1 CEYLAN YILMAZ
2 MEDİNE BELEK
3 ZEYNEP AYDIN
4 MEHMET ECE
5 ŞÜKRÜ FIRAT MARDİNLİFE
6 BURHAN KAHRAMAN
7 HABİBE BUDAK
8 SERDAR GÖKTAŞ
9 NURULLAH GÜMÜŞ
10 ŞEYHMUS ARSLAN
11 ZEKİ ÇOŞKUN MARDİNLİFE
12 ZEYNEP KARADENİZ
13 MİHRİBAN TAŞKAN
14 SEMRA DEĞER
15 HANİSE ERDOĞAN BOZAN
16 DERYA ÇETİN
17 GÜRSELEN TUNÇAY
18 AYFER OK MARDİNLİFE
19 İZZETTİN TUNÇAY
20 CEMİLE YILDIRIM
21 PERŞİN BİRİCİK
22 AHMET SAROHAN
23 ADLE ER MARDİNLİFE
24 SÜREYYA BAHÇİVANCI
25 ABURRAHİM KARAASLAN
26 ABDULKADİR SERTKAYA
27 GÜZEL MALGİR
28 MUZAFFER ERTAŞ
29 SELAHATTİN KOCABOĞA
30 PERİHAN ÜNAL
31 ZEKİ EREN MARDİNLİFE
32 SERHAT GÖKTAŞ
33 ABDULLAH ORAL
34 HALİME YILDIRIM
35 SEVDA BEBEK
36 SONGÜL KARADENİZ
37 NİSA KARAASLAN
38 SUAT TİMUR MARDİNLİFE
39 EMİRE KAYAN
40 HATİCE BOZDAĞ
41 FERHAT AYDOĞAN
42 SELİM TEKİN
43 SUPHİ BOZAN
44 TÜRKAN ÖZMEN
45 ADULE KİLİÇ MARDİNLİFE
46 BİRCAN ÇELİK
47 AYŞE SAĞLAM
48 ZEYNEP BİLEN
49 FİLİZ YILDIRIM
50 ESMA GÜMÜŞ
51 MUKADDES YILDIRIM
52 YUSUF SARUHAN MARDİNLİFE
53 HÜSEYİN OĞUR
54 EMİNE ERTAŞ
55 MEHMET BENGÜ
56 İSMAİL ERDEM
57 REMZİ ÇAKAR
58 BEHİYE KANAT
59 AHMET SAKİN MARDİNLİFE
60 MAHMUT EMEN
61 EYLEM İLHAN
62 MEHMET ZEKİ İLHAN
63 NURCAN TİMUR
64 FİKRET AKSOY
65 HAMDİYE ERGÜVEN
66 GÜLŞEN AKKURT
67 CEMİLE BAŞ MARDİNLİFE
68 EMİNE AÇAR
69 HALİM BAKIÇ
70 NECLA KETBOĞA
71 BENAZİR YILDIZ
72 ZEYNEP AKTAŞ
73 ADNAN ÇELİK
74 FATMA DURAK
75 BEHÇET EREN
76 HAFİDA ACAR MARDİNLİFE
77 BUŞRA NUR ACAR
78 HADİ TAŞÇI
79 ABDULBAS ADSIZ
80 ÇİĞDEM SAYILIR
81 FERİT SİNCAROĞLU
82 ADUL ORHAN MARDİNLİFE
83 FERAH BATIHAN
84 HÜSEYİN AYDIN
85 HASAN ÇEÇAN
86 ZÜMHAL TEKİN OÇAL
87 RAMAZAN EROĞLU
88 ŞAHADET KILINÇ
89 ZELAL GÜNGÖR
90 EMİNE ÖZTÜRK MARDİNLİFE
91 GÜLSEREN İLHAN
92 ŞÜKRAN YÜCEDAĞ
93 MUSTAFA ÖZEL
94 FATİMA ÖZKAN
95 GÜLTEN TAŞ MARDİNLİFE
96 BAŞHANIM YAMAN
97 AYHAN UÇAR
98 FARUK KANAT
99 OSMAN BİLBEN
100 EYYÜP BUĞURCU MARDİNLİFE

Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü için İstihdam edilecek Yedek Listesi

NO AD SOYAD
1 ALİ ABLAY MARDİNLİFE
2 MEHMET İLBOĞA
3 EVİN DEMİRKIRAN
4 DEVRİM İLHAN ERTAŞ
5 RAMAZAN ELİTAŞ
6 NURETTİN AYAZ
7 SEMİRA KILINÇ MARDİNLİFE
8 RABİA KARADENİZ
9 FADİLE İLBASAN
10 İLHAN SAL MARDİNLİFE
11 İZZETTİN KADAK
12 ABDULKERİM TURĞAY
13 NURAY ACAR
14 NURİ BAĞÇİVANÇİ
15 HACER REŞİTOĞLU
16 İBRAHİM TÜRKOĞLU
17 HAMDİYE CAN
18 MEDİNE EREN
19 MUSTAFA YÜCEL
20 ZEYNEP ASLAN
21 MERDİYA BELLİ
22 AYNUR KILIÇ
23 İDAN ÇİÇEK
24 FIRAT GÜLTEKİN
25 SÜREYYA DENİZ
26 ZEYNEP AKKAYA
27 MAHMUT ELBİR
28 NURA KARAASLAN
29 İHSAN AKTAŞ
30 MEHMET ÇOBAN
31 ABDULKADİR AYDIN
32 MEDİNE ÖMEROĞLU
33 NURULLAH EROL
34 MUAZZEZ KALIN
35 KÜBRA CEVHEROĞLU
36 YAŞAR İLBASAN
37 SAİT YILMAZ
38 SULTAN BAHAR YAVUZ 
39 MEHMET ALATAY 
40 HAMDULLAH HAYALIOĞLU 
41 AHMET NERGİZ
42 ADİLE BUDAK 
43 GÜLBAHAR ERKAN 
44 FARUK UÇAR 
45 SEYFEDİN KAYLİ 
46 ABDURRAHİM KARTAL 
47 FATMA BULUT 
48 FAHRİYE ÖZCAN 
49 BAHADDİN EMEN 
50 LAMİA KORKUT

Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü için İstihdam edilecek Asil Listesi

NO AD SOYAD
1 DAVUT DEMİR 
2 AYNUR ÇELİK 
3 ORHAN ÖZÜNAL 
4 DİLAN KAPAN mardinlife
5 HANIM EKİN 
6 HAMZA ÇELİK 
7 HANSE YILDIRIM 
8 HADRA BAYAR mardinlife
9 SEVİM ELÇİBOĞA 
10 FATMA GÜL KAHRAMAN 
11 GÜLİZAR ERDOĞAN 
12 ENDER ERASLAN 
13 İREM TAHINÇ 
14 YONCA BAPUR
15 ARİFE DERİN 
16 ERGİN MARIK 
17 BEDİ BAYHAN 
18 NURGÜL YAĞMURCUKARDEŞ
19 HADRA ABA 
20 ORHAN ALKAN 
21 SULTANE BAĞIŞ 
22 ABDULMALIK BAKİ
23 NEVİM AKBACI 
24 CEMİLE BAYRAM 
25 GÜLTEN MEMİŞ 
26 BİRGÜL CANCAL
27 FIZA YILDIRIM 
28 AYŞE ARI 
29 GÜLBAHAR KARAKUŞ 
30 SEVİM ÇELİK 
31 GÜLBAHAR KARAKUŞ 
32 ABDULKERİM ERGİNOĞLU 
33 KAHRAMAN EFETÜRK 
34 CEMİLE ER 
35 FİLİZ ÖZTÜRK 
36 SONGÜL KARIPÇİN 
37 SERPİL ÇABŞEK 
38 AYCAN TELİMEN 
39 HASAN ÖZTÜRK 
40 ERDAL MEMİŞ
41 NALAN MERALER
42 SELDA HAZAR
43 RAYİFE AKKURT 
44 DEVRİM İLDEM 
45 BUŞRA İNCESU 
46 YASEMİN ERSÖZ 
47 FERİDE YILDIRIM 
48 SONGÜL ERSAN 
49 MÜSLİME AKDEMİR 
50 SULTANI ÖZTEKİN 
51 YAZI YILDIRIM 
52 MUZAFFER ABA 
53 MEHMET SALİH DUDU 
54 MÜZEYYEN ÇELİK
55 ZÜBEYDE ÇİMEN
56 MEHMET AKYÜREK
57 FASİH CEYLAN
58 MEHMET YAKAK
59 MERYEM BAĞIŞ
60 ÇIYA ÖZER
61 SUAT ANDİNÇ
62 İSMAİL ABUKAN
63 YASEMİN KATUÇ
64 HATİCE KASIRGA
65 SEDEF BEKEN
66 MERYEM ÖZTÜRK
67 ESER BALINAN
68 MELİHE SEZER
69 HASAN KARAALP
70 YUSUF MEMİŞ
71 TUĞBA KAYATAŞ
72 CEYLAN ÖKMEN
73 MEHMET ŞAH ÖNCÜ
74 FAYSAL ATAÇ
75 MÜNEVVER ÇAĞLAR
76 EMİNE ARAS
77 SIRACETTİN TALAS
78 ALİ ARAZ
79 ALİ ALTINKAYA
80 ALI ARKADAŞ

Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü için İstihdam edilecek Yedek Listesi

NO AD SOYAD
1 FATMA KAYA 
2 CEYLAN AKAR 
3 ZEKİYE ŞİMDİ MARDİNLİFE
4 SONGÜL AYAN 
5 EMİNE ÖZTÜRK 
6 FATMA YILDIRIM
7 CANSU ABAK MARDİNLİFE
8 MEHMET OYMAN
9 HIDIR ERTEKİN 
10 NURCAN ÇAKAS
11 NURCAN DEMİR
12 MEHMET ÇAKMAK 
13 BEHİYE ERDOĞAN 
14 MEDİNE ÖZER
15 SEVİM KİP 
16 FİRYAL YILDIRIM 
17 GÜLER AYGÜN
18 UĞUR CİCİTEKİN
19 ELİF YILDIRIM 
20 BEKRA BAĞIŞ 
21 LEYLA EFE 
22 HÜLYA TOPARLI 
23 HATİCE CETE 
24 FERAH TOPARLI
25 GÜLBEYAN İMAMOĞLU 
26 EMİNE ARI 
27 AYSEL KAYA 
28 AKİLE MENDİ 
29 NAİFE KINO 
30 AYŞE IŞIKHAN 
31 GURBET BALAMUR 
32 MEHMET ALI KIZILBOĞA 
33 FIRAT ATIŞ 
34 ZEYNEP YALÇINKAYA 
35 MEHMET ŞİMDİ 
36 AYNUR ATLI 
37 DİCLE AKIŞ
38 ÖZNUR ÇELİK 
39 ERDEM ABEŞ 
40 NESİME KAYMAZ

Midyat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü için İstihdam edilecek Asil Listesi

NO AD SOYAD
1 SAMİYE APAYDİN
2 ZEYNEP USLU
3 KENAN CAN MARDİNLİFE
4 HACI BULUT
5 HÜLYA SEYİDOGLU
6 FAHRETTİN ATASEVEN
7 SEMRA YAVUZ
8 ZUBEYDE YILDIZ
9 VERDİ DİLEKÇE
10 RAMAZAN GÜNGÖR
11 KÜBRA ELÇİN MARDİNLİFE
12 MEHMET ALİ BÜLBÜL
13 MUSLİME AKPINAR
14 EMİNE KUCUKASLAN
15 EMİNE AYGÜL
16 MUSTAFA ÖZDEMİR
17 İMRAN AYDOĞDU
18 MEHMET GÖNE MARDİNLİFE
19 ŞAHİN ERİK
20 İBRAHİM AKYOL
21 İZETTİN ÇİRİK
22 LATİFE DENİZ
23 NECİDE ERKAF
24 TUBA DÜZ MARDİNLİFE
25 HALİME AK
26 ŞEYHMUS ALP
27 FATMA ALTUNSAY
28 ORHAN ALTIN
29 ŞÜKRAN AKAR
30 ESRA ÖZALP
31 CEMRE ATALAY
32 MEHMET AKSOY
33 ZEYNO ALKAN
34 İZETTİN ALTUN
35 MESUDE TÜRAL MARDİNLİFE
36 ZEYNEP BEKELİZ
37 PINAR AKKAYA
38 RAMAZAN BALLI
39 NERGİZ GÜNDÜZ
40 SEMANUR ERGÜL
41 KAYA BARIŞ
42 MEHMET ALİ ÇEVİK
43 İDRİS AKYÜZ
44 VELİT KOBAY MARDİNLİFE
45 TÜRKAN AKIN
46 MEHMET ŞİRİN YILDIZ
47 GAZAL BİLGEM
48 İRFAN ERDEM
49 AHMET AKYÜZ
50 HATİCE ALTINIŞIK
51 NECDET GOZANOGLU
52 ŞİRİN AKTAR MARDİNLİFE
53 LİFE DOĞAN
54 REMZİYE AKPINAR
55 KADER ÇELİK

Midyat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü için İstihdam edilecek Yedek Listesi

NO AD SOYAD
1 GÜRCAN OCAK
2 ZÜBEYİR ERBİL
3 EDİBE AÇAR
4 ÜMMÜ GÜLSÜM SEZGİN
5 AYSEL ARI
6 ELİF DÜZ MARDİNLİFE
7 CEYLAN CANSU
8 MERYEM DAĞ
9 ZÜLKİF DEMİR
10 VEYSİ YEŞİLMEN
11 HASAN GÖKÇE
12 NESRİN DEMİR
13 ABDULSELAM ÖZTÜRK
14 FATMA GÜNDÜZ
15 MÜKRİME ACAR MARDİNLİFE
16 AYŞE DOĞAN
17 AZİME ADSIZ
18 MECBURE KELEŞ
19 ESEMİN DOĞAN
20 TÜRKAN YENİGÜN
21 HEDİYE ÇELİK MARDİNLİFE
22 ABDULBARİ BEDİR
23 ZEKERİYA KIRMIZITOPRAK
24 GARİP DOĞAN
25 VELİT BATI
26 AYŞE ACAR
27 MEHMET BEDİR
28 MESUDE ŞAKAR MARDİNLİFE

Nusaybin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü için İstihdam edilecek Asil Listesi

NO AD SOYAD
1 ABDULKADİR YİTER
2 ABDULHAKİM DEMİR
3 HIDIR ACAR
4 HEDİYE DEMİR
5 YAZI DOĞAN
6 DİLAN TANHAN MARDİNLİFE
7 TAYBET ELİCEK
8 HAFİFE BİRGE GEÇER
9 EDİP AKÇAY
10 FATMA ERÇİK
11 DAVUT GÜL
12 ABDURAHMAN AYDIN
13 METİN YILMAZ
14 TAYFUN UÇ MARDİNLİFE
15 HALİME İLDAÇ
16 HARBİYE YERMEZ
17 NAİDE BASIN
18 HEDİYE ERÇİK
19 HALİME ALTUN
20 NESRİN ERDOĞMUŞ
21 AYŞE ACAR
22 AYTEN YILDIZ
23 HALİL GÜRBÜZ
24 KENAN ORUÇ MARDİNLİFE
25 ŞÜKRİYE ÇELİK
26 BERİVAN ÖZ
27 GÜLTEN YILDIZ
28 AYŞE BOZKURT
29 YEŞİM DEMİR
30 SEMRA ÇALIŞ
31 HANIM ALGAN
32 NEZİHE ÇETİN MARDİNLİFE
33 CANAN ŞEN
34 BÜŞRA TURAN
35 MEHEMT EMİN AKINCI
36 ABDULGAFFUR DOĞAN
37 ŞÜKRİYE BERTAN
38 ŞEYHMUS DEMİRHAN
39 NESRİN AYDIN
40 SELDA ATEŞ
41 SELİME KAYA
42 HALİL YERMER
43 EMİNE ALTUNKAYA MARDİNLİFE
44 AHMET CENGİZ
45 ZEKİYE ÖZ
46 SÜREYYA TUAÇ
47 KESRA GÜRBÜZ
48 HAVVA DEMİR

Nusaybin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü için İstihdam edilecek Yedek Listesi

NO AD SOYAD
1 BERNA AK
2 AHDURRAHMAN GÜMÜŞ
3 YÜKSEL IŞIK
4 SÜHEYLA MÜBAH
5 NAİDE ERDEM
6 SUNA ELİBOL
7 AYŞE İNAN MARDİNLİFE 
8 BEREKET AKDOĞ
9 ELİF ASLAN
10 TÜRKAN AK
11 DİYADİN BEŞTAŞ
12 MEHMET ERÇİK
13 BAHATTİN ALP
14 HÜSETİN AY MARDİNLİFE 
15 AYŞE ÇELİK 
16 DİLBER ÖZDEMİR
17 HASİNE ATSÜNGÜR
18 ZEYNETE GÖKÇE
19 HAYRİYE CENGİZ
20 ŞEHİYET KUŞDOĞAN
21 BEŞİR İNAN MARDİNLİFE 
22 TAHA TANK
23 ZOZAN BURAK
24 HAMDİYE OĞUZ

Derik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü için İstihdam edilecek Asil Listesi

NO AD SOYAD
1 ŞAHİTAP GÜNGÖR
2 REVŞİ BAYAR
3 YASEMİN ATAKLI
4 KANBER DURMAN
5 MÜRCAN ÖNEMLİ
6 GAMZE DAYAN
7 ZİNE İNCE
8 BERAN YİĞİT AYVERDİ
9 SEYDO TEMEL MARDİNLİFE 
10 HAMDULLAH BEDİRHANOĞLU
11 AYNUR EFE
12 ZEYNEP TUTAL
13 SAVAŞ AYADE
14 GUGUD DÜZGÜN
15 MEHMET TUTAL mardinlife
16 MEHMET SÖYLEMEZ
17 HAMDİYE KURT
18 FATMA TEMELLİ
19 YAPRAK TANRISEVER
20 BÜLENT ÖLÇER MARDİNLİFE 
21 MUSTAFA DORAN
22 ZEYNEP TUTURMAZ
23 AYSEL KANTEK
24 RECEP EROL
25 NALAN AYADE
26 ALİ ERBEK
27 NECMİYE ERASLAN
28 HANİ İLHAN MARDİNLİFE
29 HASBİYE DURSUN
30 NURİYE ÇELİK MARDİNLİFE
31 REYHAN EKTİREN
32 GÜLTEN ATAKLI
33 REMSİYE SÜER
34 MEHEMT KAYA
35 ESRA DERİN
36 SULTAN KARAKAŞ
37 LEYLA ÖTÜNÇ
38 FATİME AYDIN
39 VELAT DENİZ
40 KUMSAL ÇAÇA

Derik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü için İstihdam edilecek Yedek Listesi

NO AD SOYAD
1 MESUT ACAR
2 HABİBE DURUŞ
3 AZİZE ÇİFTÇİ
4 SONGÜL ŞİMŞEK MARDİNLİFE
5 ABDURAHMAN ÜRÜNÇ
6 MELEHAT KARAKAŞ
7 YÜKSEL BOZKAN
8 SERVET DAĞLI MARDİNLİFE
9 NESRİN ESEN
10 HAMİT GÖRÜNEN
11 OSMAN ÖTEN
12 LAMİA BAŞARA MARDİNLİFE
13 SERDAR GENÇ
14 CEMİLE ER
15 VAKDETİN ÖTÜN
16 EZİZE DEMİREL
17 AYDIN DAYAN MARDİNLİFE
18 AYSEL ARACI PARAK
19 METİN SÜEL
20 MEHMET KARAKAYA

Mazıdağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü için İstihdam edilecek Asil Listesi

NO AD SOYAD
1 SAYENUR EDE 
2 HATİCE YILMAZ 
3 ZEYNEP YILDIZ 
4 HAFİZE PARILTI 
5 VEYSİ ELİK 
6 NERİMAN ATSIZ 
7 SULTAN ERDİN 
8 NAZMİYE YETİŞTİREN
9 M.SIDDIK DAĞLI 
10 SÜMEYYE ERDOĞAN 
11 SONGÜL YILMAZ 
12 AYTEN KAPLAN 
13 EMEL AKSOY mardinlife
14 MEDENİ YILDIZ 
15 FAİKA TAN 
16 KADRİ DOĞAN 
17 GÜLİSTAN ERTAŞ
18 KUDRET DOST 
19 EMİNE AZAK 
20 NURCAN ÇELİK
21 İBRAHİM DEVİREN 
22 SELİM AKKUŞ 
23 CEMİLE TUNÇ

Mazıdağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü için İstihdam edilecek Yedek Listesi

NO AD SOYAD
1 YEŞİM YALGI
2 YUSUF PARILTI
3 GÜLSÜM ABİ mardinlife
4 ABDÜLKADİR IŞIK
5 EMRİYE DEMİR
6 İSMAİL ERTAŞ
7 FAHİME AZAK mardinlife
8 CİHAN KALI
9 GÜLSEHER ÜRÜN
10 NEFİSE KATAR
11 ÖZEN DOĞAN
12 FİDAN YAKLAV mardinlife

Savur İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü için İstihdam edilecek Asil Listesi

NO AD SOYAD
1 MEHMET SALİH SİNCAR
2 CEVHER SABIKTEKİN
3 ABDURRAHMAN SALMAN
4 GÜLİSTAN ÖZTÜRK
5 AYSEL ALTIN MADİNLİFE
6 BEHİYE EŞİYOK
7 RAMAZAN YALÇIN
8 HANİFİ ÖZGÜÇ
9 AYSEL ERDOĞAN
10 HURİYE AKYOL
11 İSMAİL ÇAKMAK MARDİNLİFE
12 ABDULKERİM ÖZER
13 LATİF ÖZTÜRK
14 FATMA GÜLTEKİN
15 SALİME AYA

Savur İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü için İstihdam edilecek Yedek Listesi

NO AD SOYAD
1 HAMİDE AKGÜN
2 VEYSİ İPEK
3 AHMET ÇELİK
4 MEHMET ÖZTÜRK
5 SEYFETTİN SALMAN MARDİNLİFE
6 HASAN ÖKMEN
7 AYSEL ŞİMŞEK
8 İPEK GÜL

Dargeçit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü için İstihdam edilecek Asil Listesi

NO AD SOYAD
1 HASAN AKGÜN
2 ZAİDE AKGÜN
3 DİYADİN BAKİ
4 LOKMAN KÜÇÜKKAYA
5 SADİYE ATAN MARDİNLİFE
6 ŞAHADET ULAŞ
7 ŞEHNUR AKAR
8 SEYHAN DURSUN
9 EVİN ARSLAN
10 MEHMET AÇAN MARDİNLİFE
11 FELEK ASLAN
12 MÜTÜVET AYAYAZ
13 MAŞALLAH TEKİN
14 HATİCE İLHAN
15 GANİYA ŞAHİN
16 HALİSE AKGUL MARİDNLİFE
17 RAHMETE GEÇER
18 HAMDİYE TUAN
19 HASAN ŞAHİN
20 ESRA GÜL DEMİR
21 HATİCE AYAZ
22 ABDULLAH KAYA

Dargeçit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü için İstihdam edilecek Yedek Listesi

NO AD SOYAD
1 ZÜLEYHA DOĞAN
2 ŞÜKRÜ DAĞ
3 FATMA DEMİR
4 MUHYETTİN SANCAR  MARDİNLİFE
5 İHSAN SEYHAN
6 ÖZLEM AYDOĞAN
7 MURAT AKMAN
8 ASİYE KAYA  MARDİNLİFE
9 HALİT KESKİN
10 VEHBİYE TURAN
11 FEHİME DEMİR

Ömerli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü için İstihdam edilecek Asil Listesi

NO AD SOYAD
1 TUTANYA BİLEN
2 SÜLEYMAN TAŞ
3 EKREM GEYİK
4 ÇETİN ÇİN MARDİNLİFE
5 YÜSRA TEKİN
6 ZEKİ TAŞ LİFE
7 SİRAÇ ÇİTFÇİ
8 ZEYNEP DAL MARDİNLİFE
9 SEDRETTİN ÖNCEL
10 GÜLSÜM DENLİ 
11 FATMA ZEHRA AKGÜL
12 ALİ ERTEKİN MARDİNLİFE
13 MEHMET NECİM İLHAN
14 ZEYNEP KORKUT

Ömerli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü için İstihdam edilecek Yedek Listesi

NO AD SOYAD
1 AYŞE AKDOĞAN
2 KISMET BİLEN
3 MUSTAFA BİLİK
4 HAMDİYE BEKTAŞ
5 MUSTAFA ALGAN
6 HÜLYA BATUĞ
7 NEJLA AKGÜN

Yeşilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü için İstihdam edilecek Asil Listesi

NO AD SOYAD
1 SADETTİN MANKAN
2 ŞAKİR BAYRI mardinlife
3 HAMDİYE ÇAKAN
4 SULTAN LİFE ARSLAN
5 NEZİFE ÇAKAN
6 HÜSEYİN BİRKAY
7 HANBİL ORAL
8 ATA ACA MARDİNLİFE
9 ŞÜKRİYE KALAY
10 EYMEN ARAS
11 SABAHATTİN BAY HOCA
12 MURAT KARAKAŞ
13 BUHAR ACU

Yeşilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü için İstihdam edilecek Yedek Listesi

NO AD SOYAD
1 HASİNE BİLKAY
2 RAHMİ KALAY
3 GÜLSEREN GÜNDÜZ
4 EMEL LİFE ÖKMEN
5 AYŞE AKSAY
6 AYTEN KÜRŞAT
7 RAMAZAN KÜRŞAT

YORUMLAR

  • Kim ne dese desin yarısı torpil ile adı çıktı Faruk kılınç aklabası 4 kişi ismi çıktı bir kişi yedek oda yarın alacaklar

    Nasıl oluyorda Kızıltepe asıl listesinde kurada adı çıkmayan bir kişi listede görünüyor

Yorum Ekle