Çelebi ile Toparlı Ailelerinin Mutlu Günü

Mardin'de yerleşik olan Toparlı Ailesi'nin ileri gelenlerinden Mardin Valiliği Emekli Yazı İşleri Müdürü ve Artuklu Belediyesi Meclis üyesi Zeynelabidin Toparlı'nın Hemşire olan kızı Dilek Toparlı, Ziraat Mühendisi Cüneyt Çelebi yaşamını birleştirdi.

ÖNE ÇIKANLAR
PAYLAŞ:

Kızıltepe'deki Şato Kır düğün salonu'nda gerçekleştirilen düğüne Toparlı Aileleri ile Çelebi Aileleri'nin dostları ve sevenleri hazır bulunurken, AK Parti İl Başkanı Faruk Kılıç, ile Kızıltepe İlçe Başkanı Bülent Şahin de teşkilat mensuplarıyla birlikte hazır bulundu.

Gelinin Babası AK Parti Belediye Meclis Üyeleri Grup Başkan Vekili Zeynelabidin Toparlı'yı meslis üyesi olan arkadaşlarının geceye yoğun bir katılımla hazır bulunmuş olmaları dikkat çekti.

Misafirlerin onuruna verilen düğün yemeği ikramıyla başlayan düşün Damat ve gelinin ilk danslarını yapmalarının ardından yöresel müzikleri eşliğinde devam etti.

Dilek ile Cüneyt'in bir birlerine mutlu bir yaşam için bir kez daha evet dedikleri düğünde kıyılan resmi nikahta Genç Çiftin Nikah Şahitliğini  Mardin Sakatlar Derneği Başkanı Hasan Anuk ile Artuklu AK Parti Belediye Meclis Üyesi Muhammet Yel birlikte yaptı. Nikah şahitleri ve davetlilerin şahitliğinde yaşamlarını beyanlarıyla resmiyete döken Dilek & Cüneyt Çelebi Çifti evlilik cüzdanını, nikah şahitlerinin ellerinden aldı.

Yöresel müzikler eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar devam eden Düğüne katılan misafirleriyle yakından ilgilenen Gelin'in babası Zeynelabidin Toparlı, mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan bütün dost ve akrabalarına teşekkür ederek, genç çifte aile saadeti içerisinde geçecek ömür boyu sürecek mululuklar dilediklerini söyledi.

Bir 6 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilirBir 5 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle