Ceza yazılmasına kızan sürücü motosikletini cadde ortasında ateşe verdi

Siirt’te trafik ekipleri tarafından durdurulan, ruhsat ve sahte plakadan dolayı ceza yazılacağını öğrenen sürücü, depo kapağını açarak motosikletini ateşe verdi.

GÜNCEL
PAYLAŞ:

Edinilen bilgiye göre, Hamza İnci’nin kullandığı 56 AAC 276 plakalı motosiklet, Cumhuriyet Caddesi İş Bankası yanında denetim yapan trafik ekipleri tarafından durduruldu. Sahte plaka ve ruhsat eksikliği nedeniyle ceza yazılacağını öğrenen sürücü, motosikletinin depo kapağını açarak ateşe verdi.

Alevler içinde yanan motosiklette ilk etapta polis ekipleri yangın söndürme tüpleriyle müdahale etti, fakat başarılı olamadı. Daha sonra olay yerine gelen Siirt Belediyesi İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülen motosiklet, kullanılamaz hale geldi.

Polis ekipleri, motosikletini ateşe verdikten sonra olay yerinden uzaklaşan sürücüyü gözaltına almak için arama çalışması başlattı.

Bazı vatandaşlar trafik polislerinin motosiklet sürücüsüne ceza kesilmesine tepki gösterirken, bazı vatandaşların ise motosikletin yanma anını görüntülemek için adeta yarıştığı gözlemlendi.

Ruhsat ve sahte plakadan dolayı ceza kesilen sürücü Hamza İnci’nin kayıp plaka ihbarında bulunduğu öğrenildi. (İLKHA)

İLKHA

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle