Dar gelirli öğrencilere destek için Anlamlı Tablet Kampanyası

Nusaybin Kaymakamlığı, uzaktan eğitim için zorluk çeken dar gelirli öğrenciler için Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) aracılığıyla tablet kampanyası başlattı.

EĞİTİM
PAYLAŞ:

Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Emrullah Temizkan tarafından başlatılan kampanyada eğitim gönüllülerinden destek istendi.

‘Gayret Talebeden Tablet Bizden’ sloganıyla başlatılan kampanya hakkından Nusaybin Kaymakamlığından yapılan açıklamada, “İlçemizde EBA'ya erişimde zorluk çeken dar gelirli öğrencilerimize yönelik yapacağımız bu çalışma için bütün eğitim gönüllülerini destek vermeye davet ediyoruz. Kaymakamlığımız, Eğitim Camiamız, Belediyemiz, Kamu Yöneticilerimiz, İş İnsanlarımız, STK'larımız, Esnaflarımız, Velilerimiz ve Hayırsever Halkımızı kampanyamıza destek olmaya, öğrencilerimize katkı yapmaya davet ediyoruz. Kampanyaya katılım için Nusaybin Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Ziraat Bankası Nusaybin Şubesi (Iban: TR76 0001 0019 1146 4272 5150 02) hesap numarasına bağışta bulunabilirsiniz” ifadeleri kullanıldı.

Kampanyaya ilk bağışı Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Emrullah Temizkan yaptı.

YORUMLAR

 • bende istiyorum ailemizde benimle beraber 3 kişi okula gidiyoruz diğer iki ablamın telefonu var ama benim canlı derslerim var ve giremiyorum bana da tablet verirmisiniz lütfen

  Bende istiyorum ne telefononum ne bilgisayar var bende canlı derslere bile giremiyorum

  Telefon eski olduğu için zooma girmem zorlaşıyor kasıyor genellikle atıyor derslere giremiyorum bu yüzden tablet istiyorum bu yorumumu görün bakanım nolur gönderin derslere girmek istiyorum

  Benim tabletim var ama evde 5 eğitim çağında çocuk hangi birine yetisildin bizede verin noolu

  NE OLUR BİLGİSAYAR VE TELEFONUM BOZULDU TABLET VERİN

  TABLETİM VE İNTERNETİM OLMADIĞI İÇİN TABLET İSTİYORUM İÜTFEN YARDIM EDİN

  Ben canlı derslerime internet ve tablet olmadığı için giremiyorum yardım edin bana bende derslerime girmek istiyorum

  Tablet

  tablet

  Tablet

Yorum Ekle