DEDAŞ'dan 'Elektrik kesintisi' uyarısı

DEDAŞ Mardin İl Müdürlüğü, Özel Müşteriler ekipleri tarafınca OSOS okuma çalışmaları nedeniyle farklı ilçelerde gidilecek elektrik kesintileriyle ilgili duyuruda bulundu. Saat 09:00-15: 00 arasında gerçekleşecek olan kesintilerin Perşembe, Cuma, Pazartesi ile Çarşamba günleri arasında uygulanacağının altı çizildi.

ÖNE ÇIKANLAR
PAYLAŞ:

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş Mardin İl Müdürlüğü (Sistem İşletme Yöneticiliği) tarafından basın mensuplarıyla paylaşılan bilgi notunda kesintilerin uygulacağı yerler ile saatleri şöyle sıralandı:

Dikmen-1 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F19 Konak fideri Üzerinde bulunan trafolarda Özel Müşteriler ekipleri tarafınca OSOS okuma çalışmaları sebebiyle 24.06.2021 Perşembe günü 09:00-15:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Derik İlçesinden; Başaran, Beşbudak, Konak, Kutluca ve Yazıcık Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Dikmen-1 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F18 Atlı fideri Üzerinde bulunan trafolarda Özel Müşteriler ekipleri tarafınca OSOS okuma çalışmaları sebebiyle 25.06.2021 Cuma günü 09:00-15:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Derik İlçesinden; Atlı, Karataş ve İncesu Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

 

Dikmen-1 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F10 Köseli ve F11 Kocatepe Atlı fiderleri Üzerinde bulunan trafolarda Özel Müşteriler ekipleri tarafınca OSOS okuma çalışmaları sebebiyle 28.06.2021 Pazartesi günü 09:00-15:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Derik İlçesinden; Alibey, Kocatepe, Köseveli ve Soğukkuyu Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

 

380 kV Kızıltepe Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F4 Akdoğan fideri üzerinde bulunan trafolarda Özel Müşteriler ekipleri tarafınca OSOS okuma çalışmaları sebebiyle 30.06.2021 Çarşamba günü 09:00-15:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışma doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Aktulga, Akziyaret, Beşdeğirmen, Damlalı, Demet, Demirci, Doğanlı, Erikli, Esenli, Hocaköy, Kılduman, Uzunkaya, Yurtderi, Çaybaşı ve Çimenli Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle