DEVA Partisi Mardin İl Yönetimi şu isimlerden oluştu

Cumartesi günü Genel Başkan Ali Babacan’ın katılımı ile Mardin 1. Olağan kongresini yapan Demokrasi ve Atılım Partisi’nde, (DEVA) tek liste ile yapılan seçimde kurullara seçilen isimler belli oldu.

POLİTİKA
PAYLAŞ:

DEVA Partisi Mardin Kurucu İl Başkanı Avukat Mesut Aydoğan'ın tek aday olduğu DEVA Partisi Mardin İl Kongresi’nde yönetim kurulu için 30, disiplin kurulu için 5, kurultay delegeliği için ise 12 üyelik için seçim yapıldı.

Demokrasi ve Atılım Partisi’nin 7 Kasım Cumartesi günü yapılan il kongresinde güven tazeleyerek yeniden seçilen İl Başkanı Av. Mesut Aydoğan'ın yönetim kurulu, disiplin kurulu üyelikleri ve Büyük Kongre delegeliğine seçilen listesi şu isimlerden oluştu:

Mehmet Yener Ensari, Jindar Üşenmez, Özlem Karakaş, Sedat Karaozan, Kadir Kerimoğlu, Servet Cemiloğlu, Şehmuz Enes, İbrahim Nayır, Sedat Şan, İbrahim Zambur, Mehmet Dinç Halil Doğan, Mehmet Yasin, Emre Hüseyinoğlu, Özgür Mercan, Nurullah Ertaş, Şehmuz Abukan, Nazif Aktaş, Ramazan Kan, İbrahim Kılıç, Muharrem Kara, Abdurahman Haydaroğlu, Nurullah Esen, Süleyman Korkut, Orhan Yiğit, Selma Ademhan, Bahattin Çeçen, Eren Yıldız, Ahmet Dölek ve Süreyya Kayan

İl Disiplin Kurulu: Sercan Taşbaşkan, Mehmet Salih Yeşilmen, Halime Demir, Musa Gökçen, Şeyhmus Bayar,

Genel Kurul Delegeleri; Mesut Aydoğan, Mehmet Yener Ensari, Jindar Üşenmez, Servet Cemiloğlu, Emre Hüseyinoğlu, Ramazan Kan.

YORUMLAR

  • Zayıflayan iktifardan umudunu kesenler, yeni "otlak" arayışı içine girmiştir.

Yorum Ekle