DEVA Partisi'nden Mardin'de tanıtım standı

DEVA Partisi Mardin İl Başkanlığı, Artuklu Yenişehir 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkı'nda tanıtım standı kurdu.

MARDİN

DEVA Partisi Mardin İl Başkanlığı, parti tanıtımı ve üye kayıt çalışmaları kapsamında Artuklu Yenişehir 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkı'nda tanıtım standı kurdu.

DEVA Partisi tanıtım stand açılışı ve DEVA gönüllüleriyle buluşup, parti politikaları ve üyelik çalışmaları kapsamında kurulan tanıtım standına İl Başkanı Av. Mesut Aydoğan, partinin kurucu üyeleri ve teşkilat mensupları da hazır bulundu.

Kurulan açık hava tanıtım standının DEVA Partisi'ni gönüllülerle buluşturmak, parti politikaları ve siyasete bakış açısını anlatmak olduğunu kaydeden İl Başkanı Aydoğan, Stnadın üç gün boyunca açık tutulacağını, yeni üyelikler gerçekleştirip, parti politikalarını ve siyasete bakış açısını içeren görsellerle desteklenen broşürlerin vatandaşlara dağıtımının gerçekleştirileceğini söyledi.

İl Başkanı Aydoğan, DEVA Partisi'nin standına partili olan ya da olmayan tüm Mardinlileri davet ettiklerini kaydederek, benzer etkinliklerle gerek semt pazarlarında, gerek çarşı pazarlarda teşkilat mensuplarınca tanıtıcı broşürlerin dağıtımıyla saha çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti.

Bir Kadir Kerimoğlu dahil 6 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilirBir 2 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilirBir 1 kişi, ayakta, oturuyor ve açık hava görseli olabilir

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle