Diyarbakır'da cumartesi günü bazı yollar trafiğe kapatılacak

​Diyarbakır merkez Yenişehir ilçesi İstasyon Meydanında düzenlenecek program nedeniyle bazı yolların trafiğe kapatılacağı duyuruldu.

GÜNCEL

Diyarbakır Valiliğinden yapılan açıklamada, 18 Aralık istasyon meydanında düzenlenecek program kapsamında güvenlik tedbirlerinden dolayı vatandaşların, etkinliğin yapılacağı alana yakın yollarda giriş ve çıkışlarda mağdur olmaması adına etkinlik süresince trafiğe kapatılacak olan yollar ve alternatif güzergâhların belirlendiği kaydedildi.

Açıklamada, 18 Aralık günü saat 08.00 ile etkinlik bitimine kadar kapatılacak olan yollar ve bu yollara ilişkin bilgiler hakkında şöyle denildi:

Akkoyunlu Caddesi, ofis kavşaktan kapatılacak. Alternatif olarak Ekinciler Caddesi-Hintlibaba Caddesine takiben Ali Emiri Caddesini kullanılabilecektir.

Mehmet Akif Ersoy Caddesi, Sezai Karakoç Kavşağından kapanacak.

Alternatif olarak Cemiloğlu Caddesi, Klavuz Caddesi takiben Nükhet Coşkun Caddesi veya Şehitlik Kavşağı ve Ali Emiri Caddesi takiben Elâzığ Caddesini Kullanabilecektir.

Cemiloğlu Caddesi, Bağlar Polis Merkez Amirliği önünden kapanacak. Alternatif olarak Klavuz Caddesi ve Gürsel Caddesi takiben Nükhet Coşkun Caddesini Kullanabilecektir.

İstasyon Caddesi ve Inaloğlu Caddesi kapanacak. Alternatif olarak Ali Emiri Caddesi, Elâzığ Caddesi veya Ekinciler Caddesi kullanabilecektir. 

Kışla Caddesi kesişimi kapanacak. Alternatif olarak Ekinciler Caddesi ve Elâzığ Caddesi kullanabilecektir. 

İLKHA

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle