EDHO 200. Bölüm izle | Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. Bölüm Fragmanı yayınlandı!

EDHO 200. yeni bölüm fragmanı Yayınlandı. ATV Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni sezon ne zaman işte ayrıntılar...

TELEVİZYON

Atv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon yeni bölüm fragmanı ile heyecanla bekleniyor. Aksiyonun hız kesmediği yapımın yeni bölümlerinin ne zaman başlayacağı merak edilirken bu kapsamda “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni sezon fragmanı yayınlandı mı, ne zaman yayınlanacak?” soruları yanıt aramaya başladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 200. Yeni bölümü merakla beklenirken kısa zamanda dizinin ekranlara dönmesi bekleniyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni bölüm fragmanı için bekleyiş başladı. Atv'nin sevilen ve aksiyonu bol dizisi bilindiği üzere Haziran ayında ekranlara ara vermişti. Uzun soluklu yapımın sevenleri diğer dizilerin ekranlara geri dönmesiyle bekleyişe geçti. "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni sezon fragmanı yayınlandı mı, ne zaman yayınlanacak?" soruları bu noktada yanıt aramaya başladı. İşte EDHO 200. Yeni bölüm fragmanına dair son dakika gelişmeleri...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ (EDHO) YENİ SEZON NE ZAMAN?

Başrollerini Oktay Kaynarca, Uğur Yücel, Yunus Emre Yıldırımer ve Ozan Akbaba'nın paylaştığı 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın haftalardır beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

EDHO yeni sezon tanıtım fragmanında Hızır Çakırbeyli'nin hapishaneye girdiği anlar dikkat çekerken İlyas öldü mü? sorusu da merak konusu oldu. Dizinin merakla beklenen yeni sezonu 26 Ekim Salı akşamı ATV ekranlarında seyirci karşısına çıkacak.

EDHO 200. Bölüm Fragmanı:

https://www.youtube.com/watch?v=L9KPJblRbOY

EDHO SON BÖLÜMDE (199.BÖLÜM) NELER OLDU?

Kendilerine kurulan tuzağı fark edemeyecek kadar öfke dolu olan İlyas ve Behzat, Zeki'nin namlusunun ucunda eli kolu bağlı kalmıştır.

Kardeşiyle aynı kaderi paylaşmak üzere olan Haşmet'i ise eski hasmı, yeni dostu Hızır, Tahsin'in elinden son anda kurtarmayı başarır.

Zeki Sivri kurduğu oyun sayesinde tek başına başa çıkamadığı Çakırbeylilerin üzerine çok tehlikeli bir düşman salmıştır. Öldürülen kardeşlerinin intikamını almaya yemin eden Selcan, hazırladığı kara listenin başına Hızır'ı yerleştirir. Yeni bir hayata başlamak için hazırlıkiçinde olan İlyas ve Alparslan'ın mutluluğu, Zeki'nin ele geçirilmesine bağlıyken Çakırbeyliler asıl ölümcül darbeyi bu yeni düşmanından alacaktır.

loading...

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle