Emniyet Müdürü Engin Süngü Kimdir? Aslen Nerelidir? Kaç yaşındadır?

Organize suç örgütü liderliğinden hüküm giyen Sedat Peker,'in gündeme getirdiği Emniyet Müdürü Engin Süngü Kimdir? Aslen Nerelidir? Kaç yaşındadır?

BİYOGRAFİ
PAYLAŞ:

Organize suç örgütü liderliğinden hüküm giyen Sedat Peker,'in gündeme getirdiği Emniyet Müdürü Engin Süngü Kimdir? Aslen Nerelidir? Kaç yaşındadır? 

Halen İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Şube Müdürü olarak aktif olarak çalışmaya devam eden Engin Sungu Türkiye'nin birçok bölgesinde görev yaptı.

Bir dönem Mardin'de de İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak da görev yapan Engin Sungu birçok başarılı operasyona imza attı.

Peker'in tweetleri şöyle: 

1-Sadatçılar bugün açıklamalar yapmışlar. Dikkatlice okudum. Vallahi bunların da fındık kadar beyni bile yok. Yarın onlara tabii ki cevabım olacak. Arkadaş bunlar ülkeyi nasıl ele geçirdiler billahi hayret ediyorum.

2-Daha önceki günlerde yayınladığım, Ermeni Vakfı Başkanı Bedros Şirinoğlu’ndan emniyet müdürlerinin rüşvet isteme paylaşımımı hatırlarsınız. O dosyadaki rüşvet isteme Whatsapp yazışmaları ve ses kayıtlarının sadece ekrem eren ermiş’e ait olduğunu belirtmek isterim.

"Dosyanın tamamını okudum"

3- Yapılan tahkikat neticesinde Engin Süngü ve Ali Saraç isimli emniyet müdürlerinin sadece ismi kullanıldığı ortaya çıkmış, suçsuz oldukları anlaşılmıştır. Ekrem Eren Ermiş isimli emniyet müdürünün suçlu olduğu, rüşvet istediği tespit edilmiştir. Dosyanın tamamını okudum.

4- Engin Süngü ve Ali Saraç isimli emniyet müdürlerinin kendileri ve aileleri zor duruma düşmesinler diye bunları yazdım. Ölümlü kalımlı dünya, kimsenin hakkı üzerimizde kalmasın. On yıl sonra bu günler konuşulurken galiba insanlar hayret edeceklerdir. Suç örgütü lideri...

5-...dedikleri adam hak geçmemesine bu kadar önem verirken İstanbul Emniyet Müdürlüğü ise yalancı gizli tanık beyanlarıyla Sedat Peker hakkında dosya hazırlamışlar diyerek bence çok gülecekler."

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle