En güzel, kısa, duygusal ve anlamlı Babalar günü mesajları 2022 - Vefat eden Babaya, Dedeye Babalar günü mesajları

Babalar gününün gelmesiyle babalar günü mesajları da oldukça aranmaya başladı. Her yıl gönderdiğimiz Babalar günü mesajlarından farklı anlamlı mesajlar göndermek istiyoruz. İşte siz sevgili okurlarımız için 2022 yılı Babanıza gönderebileceğiniz en güzel, anlamlı, kısa Babalar günü mesajları. Babalar Günü mesajlarını kolaylıkla kopyalayıp her mecradan sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

GÜNCEL

Bu yıl 19 Haziran 2022 Pazar günü Babalar gününü kutlayacaz. Tüm okurlarımızın Babalar günü kutlularız... 

BABALAR GÜNÜ MESAJLARI KISA VE ÖZ 2022

“Varlığın bize her zaman güven verdi ve içimizi ısıttı. Seni seviyorum iyi ki varsın babacığım. Babalar Günü’n kutlu olsun!”

“Bugün senin günün babacığım, bu özel günde seni ne kadar çok sevdiğimi bil istedim. Sadece bir gün değil seni her gün çok seviyorum babacım. Babalar Günü’n kutlu olsun!”

“Birbirimize uzak olsak da sevgimiz birbirimize çok yakın babacığım. Büyürken gördüğüm en güzel örnek sendin, Babalar Günü’n kutlu olsun babacığım.”

 “Sarsılmaz kalemizin büyük kralı, Babalar Günü’n kutlu olsun!”

“Senin çocuğun olmaktan her zaman çok gurur duydum. Babalar Günün kutlu olsun canım babam!”

 “Canım babam, bana verdiğin değerle ve emekle bugünlere gelmemi sağladığın için sana minnettarım. İyi ki benim babamsın, Babalar günün kutlu olsun babacım.”

Oyun arkadaşım, suç ortağım, en büyük sırdaşım; Babalar Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Kral olmayabilirsin ama bana her zaman bir prens/prenses gibi davrandın. Babalar Günün kutlu olsun!

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla. Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun.

2022 BABALAR GÜNÜ MESAJLARI

“Küçüklüğümden itibaren yeri geldi benimle çocuk oldun, yeri geldi sırdaşım oldun, ihtiyacım olduğunda da babam olduğunu hissettirdin. Sen tanıdığım en iyi babasın. Babalar Günü’n kutlu olsun!”

“Zaman geçtikçe ne kadar şanslı bir insan olduğumu senin gibi bir baba tarafından büyütülmenin ne kadar güzel ve eğlenceli olduğunu anlıyorum. İhtiyacım olan her şeyi tüm sevgiyi verdiğin için teşekkür ederim. Babalar Günü’n kutlu olsun.”

“Kalbi temiz, çalışkan, sevecen, kibar, güvenilir bu vasıfların hepsinin toplandığı benim için dünyadaki en özel erkek benim babam. Babalar Günü’n kutlu olsun, seni çok seviyorum babacığım.”

“Beni tarifsiz bir sevgi ve şefkatle büyüttüğün için teşekkür ederim babacığım, umarım bir gün çocuğum olduğunda senin beni sevip büyüttüğün gibi ben de çocuğumu büyütebilirim. Seni çok seviyorum Babalar Günü’n kutlu olsun!”

“Sensiz bir babalar günü geçirmek beni çok üzüyor babacığım, yine de seni ne kadar sevdiğimi bilmeni istiyorum ve senin gibi bir babam olduğunu düşündükçe mutlu oluyorum. Babalar Günü’n kutlu olsun!

“Benim için her zaman orada olduğun için, bana doğru yolu gösterdiğin için, ben bile kendime inanmazken bana inandığın için, sürekli hayal kurmaya teşvik ettiğin ve bana her zaman ilham kaynağı olduğun için, kısacası benim için yaptığın her şey için teşekkürler babacığım. Babalar Günü’n kutlu olsun!”

VEFAT EDEN BABAYA BABALAR GÜNÜ MESAJLARI

Koca yürekli güzel babam. Yokluğunda bir babalar günü daha geçiriyorum. Seni çok ama çok özledim.

Yanında hissettiğim güven hiç değişmedi baba. En güvende olduğum yer kabrinin başıdır artık.

Allah’ım biz evlatları olarak babamızdan razıydık. Sen de ondan razı ol. Babalar gününüz kutlu olsun.

Yokluğunda kor alevlere döndü yüreğim, son bir kez yüzünü görseydim, karlı dağım aslan babam.

Seni bir daha görememek acı verse de bana, elimi uzatıp tutamasan da her daim kalbimdesin canım babam.

Geceler uyumak için değil seni özlemek için var gibi baba. Babalar günün kutlu olsun güzel melek.

Hiçbir dil senin özlemini anlatacak kadar güçlü değil. Hiçbir yürek bu acıyı kaldırabilecek kadar güçlü değil. Babalar gününü sensiz kutluyoruz bir kez daha baba.

Yanımızdan ayrılalı yıllar oldu ama evimizdeki varlığın hiç eksilmedi çünkü hep kalbimdesin canım babam.

Beraber yudumlasaydık çayımızı, beraber yaşasaydık yaşamadıklarımızı. Sadece rüyalarımda değil yanımda görebilseydim seni babacığım.

Ölmüş olsan da beni duy baba bu sene de babalar gününü kutlarım.

Gözümün nuru canım babam babalar günün kutlu olsun.

Derdimi, neşemi, hüznümü paylaşabildiğim tek insandın. Ben şimdi kime gideyim.

Sen hiç baba diye avazın çıktığı kadar sessizce bağırdın mı hiç?

Bugün hayatımdaki her şeyde senin imzan var canım babam. Allah mekânını cennet eylesin.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle