Engelli bireylere ücretsiz hizmet verilecek

Midyat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Selim Yıldız, engelli erkek ve kız vatandaşlar için, duyarlı iki esnafın çalışması müjdesini verdi.

YAŞAM

Başkan Yıldız, Midyat Engelliler Derneği Başkanı Hikmet Olgaç'la birlikte iki duyarlı esnafı ziyaret ederek engelli vatandaşlar için yapılacak çalışmanın startını verdi.

Başkan Yıldız yaptığı açıklamada "Engelli vatandaşlarımıza yönelik anlamlı bir çalışmaya daha imza attık.Duyarlı ve hayırsever iki esnafımız engelli bay ve bayan kardeşlerimize önemli bir hizmet sunmak için kolları sıvadı. Şahin Berber Clup yetkilisi Sayın Abdurrahman Şahin engelli bay kardeşlerimiz, Her hafta Pazartesi günleri, diğer duyarlı ve hayırsever esnafımız Passionis Güzellik Merkezi yetkilisi Sayın Harbiye Dağ ise engelli vatandaşları ücretsiz bakım yapacaklar. Engelliler Derneği Başkanı Hikmet Olgaç ise kentteki engelliler adına sergiledikleri onurlu tavırlarından dolayı duyarlı esnaflarımıza yürekten teşekkür ederek, bu duyarlılığın tüm topluma yayılmasını temenni etti. Bizler Her daim yanlarında bulunmaktan büyük mutluluk duyduğumuz engelli vatandaşlarımızın yaşama sevincini yitirmeden mutlu bir yaşam sürmeleri için, onların temel ihtiyaçlarını karşılamak ve toplumla bütünleşmelerini sağlamak hepimizin ortak sorumluluğudur."dedi.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle