Engelli Vatandaşlara Akülü Sandalye Desteği

Mardin Kızıltepe ilçesinde 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde ihtiyaç sahibi engelilere akülü sandalye dağıtıldı.

GÜNCEL
PAYLAŞ:

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, 3 Aralık Dünya Engelliler Farkındalık Gününde Kızıltepe Engelliler Gücü Birliği binası önünde vatandaşlara akülü sandalye desteğinde bulundu.

İlçe Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, 3 Aralık Dünya Engelliler günü sebebiyle Kızıltepe Engelliler Gücü Birliğinde engelli vatandaşları ziyaret etti. Engelli vatandaşlarla sohbet eden Çam, akülü sandalye ihtiyacı olan vatandaşlara akülü sandalye desteği de sağladı.

Ziyarette, Sadece farkındalık gününde değil yaşamın her anında hep beraberiz diyen Çam: “Birlikteliğimize 365 günde devam edeceğiz. Bu günde daha güzel programlar icra etmek istiyorduk fakat pandemi her şeyi etkilediği gibi programları da etkiledi. Bizler bugün maske ve sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde bir araya geldik. Pandemi süreci sona erdiğinde yapacağımız birçok programla bir araya geleceğiz.” dedi.

Çam: “Güzel bir kampanya yapılmış öncelikle derneğimizi ve emeği geçen herkesi tebrik ediyorum teşekkür ediyorum. Eksik kalan noktalarda da bizler bunu tamamlayacağız. Engelli kardeşlerimizin ihtiyaçlarına cevap vermiş olacağız.” Dedi.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle