Ergül Mobilya'dan 24 Kasım Öğretmenler Günü özel bir haftalık kampanya

Mardin Ergül Mobilya Yönetim Kurulu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla çeşitli etkinlikler, indirimler, kampanyalar ve mesaj yayımladı.

GÜNCEL

Mardin Ergül Mobilya Yönetim Kurulu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla çeşitli etkinlikler, bir hafta sürecek öğretmenlere özel % 60'a varan indirimler uygulayacağını açıkladı, kutlama mesajı yayımladı.

Etkinlikler kapsamında Ergül Mobilya Yönetim Kurulu üyeleri tarafından, Mardin'de görev yapan öğretmenler görev yerlerinde ziyaret edilerek karanfiller dağıtılıp, öğretmenlerimizin gününü kutladılar.

Ziyaretler kapsamında Mardin Ergül Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bozdemir, Mardin'de görev yapan tüm öğretmenler adına Mardin İl Milli Eğtim Müdürü Murat Demir'i makamında ziyaret ederek, 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı.

Bozdemir, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında, çocuklarımızın yetişmesinde ve ülkemizin kalkınmasında büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı ve gayreti gösteren tüm öğretmenlerin gününü kutlarken;

Her ne şartta olursa olsun öğretmenlerin emeğini karşılayamayacaklarını ifade eden Bozdemir, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile başta tüm öğretmenler olmak üzere herkes için yüzde 60’a varan indirimler düzenlediklerini belirtti.

Bozdemir, mesajında şöyle dedi:

"Kültürümüzde, öğretmenler anne ve babalarımız kadar değerli, aziz ve muteber sayılmaktadır. Zira bizler, ilim ve irfan sahibi kimselere hürmet etmeyi, bize bir harf dahi öğreten kimsenin karşısında saygıyla eğilmeyi şiar edinmiş bir milletiz.

Çocuklarımızın ilk eğiticileri olan anne-babalardan sonra, hayatlarının önemli bir kısmında muhatap olacakları öğretmenlerimize emanet etmekteyiz. Öğretmenlik, değerini bilgiden ve şefkatten alan, saygın bir meslek olarak değerlendirilmektedir.

Bulunduğu her ortamda fedakarane çalışan öğretmenlerimiz, çocuklarımıza ve gençlerimize araştırmayı, sorgulamayı, akılcılığı ve bilimselliği öğretmeleri, onları erdemli, kendine güvenen, ülkesine ve milletine faydalı, ezanına, bayrağına, vatanına sevdalı bireyler olarak yetiştirmektedirler. Öğretmenlerimiz bizim için öncelikle 'Güzel Örnek' olan, sonrasında bizi hayata hazırlayan, kişiliğimizin temelini atan ve anne-babamızdan sonra üzerimizde en çok emeği olan büyüklerimizdir." ifadelerine yer verdi.

Yüzyıllar öncesinden eğitim adına yakılmış meşaleyi, ülkemizin 81 vilayetinde, şehir merkezlerinden en ücra köylerine kadar her karışında hakkıyla taşıyan, mesleklerini fedakârlıkla yerine getiren tüm öğretmenlerimizin ve eğitim camiamızın 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, bu vesile ile başta ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi ve hassaten şehit öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum."

loading...

YORUMLAR

  • yönetim kurulu mu? :)

Yorum Ekle