Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisi yeniden başlıyor! Oktay Kaynarca 5 saat önce müjdeyi verdi! ATV’den yeni karar çıktı! Neler oluyor?

ATV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi iddialara göre yeniden başlıyor! Oktay Kaynarca 5 saat önce büyük müjdeyi resmen verdi! ATV’nin içinde çalışmalar yapıldığı ve diziyi yeniden ekranlara taşımaya uğraştığı bilinirken; Oktay Kaynarca’dan gelen açıklama ise şok etkisi yarattı!

TELEVİZYON

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer gibi isimlerin yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kısa bir süre önce yayından kaldırılmıştı.

ATV ve yapım arasında çıkan kriz sonrasında dizinin ipi kesilmiş ve ekranlara vedası kesinleşmişti. Oktay Kaynarca ise diziye veda eden bir açıklama yapmış ve seyirciyi derinden üzmüştü.

Şimdi ise yeniden bir açıklama yaptı ve sosyal medya karıştı! İşte merak edilen tüm detaylar…

Kısa bir süre önce Oktay Kaynarca sosyal medya hesabından dizinin bittiğini ifade eden bir açıklamada bulunmuş ve sevenleriyle vedalaşmıştı.

Dizinin STAR TV’de ve TV8’de yer alacağı da konuşulurken; Oktay Kaynarca’nın Masumlar Apartmanı dizisine katıldığı yönünde bir iddia gündeme bomba gibi düşmüştü. Peki, neler oluyor?

Oktay Kaynarca, sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yaparak Masumlar Apartmanı dizisinde rol almayacağını; “Kopyala yapıştırcılara, tıklanma simsarlarına, uydurukçu sosyal medyacılara, bilmemnecilere itibar etmeyin.. Bir projeye falan dahil olduğum yok.. Benim haberimi benden” sözleriyle dile getirdi.

Bunun yanında başarılı ismin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeniden başlayacağı hakkında bir açıklama yapmamasına rağmen sevenleri; “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeniden başlıyor o zaman” yorumlarında bulundular!

Sosyal medya hesabından dizinin finali hakkında iddialar çıktığı dönemde; “Kapalı kapı yoktur, yanlış anahtar vardır… Mevlana Celalettin Rumi” açıklamasında bulunan Oktay Kaynarca umutları yeşertti.

Bir iddiaya göre ise ATV’nin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi için çalışmalar yaptığını iddia etti. Sizler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini yeniden ekranlarda görmek istiyor musunuz? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayınız!

loading...

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle