Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Final mi Yapıyor? EDHO Final Tarihi Belli Oldu mu?

6 sezondur ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ailesinden merakla beklenen haber geldi. EDHO'nun bu yıl final yapacağı iddialarına Yönetmen Onur Tan son noktayı koydu. Ayrıca dizi yapımcısı Raci Şaşmaz'ın yaptığı açıklamada EDHO'nun final yapacağı bölümü ve sezonu belli oldu.

TELEVİZYON

EDHO DİZİSİ FİNAL Mİ YAPIYOR?

Atv'nin 6 sezondur devam eden ve adeta her hanede aileden biri gibi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncuları, 7. sezonda da izleyiciyi ekran başına kilitlemeye devam edecek.

Müjdeli haberi Yönetmen Onur Tan verdi. Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer'in başrollerinde yer aldığı dizide, önceki hafta Ceylan karakterine hayat veren Sanem Çelik'in ayrılması, izleyenleri çok üzmüştü. Zaten kadın karakterlerin az olduğu diziden güçlü bir kadın oyuncu daha gidince EDHO hayranları bu durumdan pek de memnun olmadı. 192. bölümde de Tipi karakterini canlandıran Savaş Özdemir rol gereği  ölerek diziden ayrıldı. Bu denli önemli rollerin ölmesi akıllara Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz final mi yapıyor? sorusunu getirdi.

EDHO NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

Dizinin yönetmeni Onur Tan ile birlikte Oktay Kaynarca ve Ozan Akbaba bir ödül törenine katıldı. Dizinin başladığından bu yana çok fazla ödül kazandığını hatırlatan Oktay Kaynarca, "Bu bir ekip başarısı. Buradaki ödülü biz sadece kendi başarımızdan dolayı aldığımızı düşünmüyorum. Çaycısından, yapımcısına kadar herkes bu ödülün bence sahibi. Herkesin katkısı var. Onlar adına alacağız" diye konuştu.

6 sezondur başarılı bir şekilde dizinin yönetmenliğini sürdüren Onur Tan, 7.sezon mesajı da verdi. Birçok dizi hayranı için sürpriz olmayan 7. sezonda da devam edileceğini açıklayan Tan, tüm çalışanlar adına ödülleri aldıklarını hatırlattı.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tipi ölüyor mu? Savaş Özd...

Tipi karakterini canlandıran Savaş Özdemir'in rol gereği vurulma anı

Oyuncuların diziden ayrılması ve yeni isimlerin katılması yönünde sürekli bir dönüşüm olduğuna vurgu yapan Onur Tan, "7.yıla giriyoruz. Çok uzun bir süre insan hayatında. Hem yeni oyuncular dahil oluyor hem yeni bebeklerimiz oluyor, kaybettiklerimiz oluyor. Uzun bir yola aile olarak çıktık. Bizim için başarı ve istikrar… İstikrarla devam etmek niyetindeyiz" açıklamasını yaptı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Final mi Yapacak? Dizi Bir Süre  Yayınlanmayacak!

Dizide Doğan baba karakterine hayat veren Ali Sürmeli"ye de yaşam boyu onur ödülü takdim edildi. 61 yaşındaki oyuncu, 5. sezonun başında beyin kanaması geçirmiş ve 3-4 ay kadar dizide yerini alamamıştı.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kaçıncı Sezonda Final Yapıyor?

EDHO dizisi tüm heyecanıyla devam ederken kaçıncı sezon dizinin final yapacağı araştırılmaya başlandı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 10. sezonda final yapması bekleniyor. Öte yandan yapımcı Raci Şaşmaz kaçıncı bölümle diziye veda edileceğini de açıkladı. EDHO yapımcısı, 300. bölüm ile sembolik bir final yapmayı hedeflediklerini duyurdu. Bu açıklamadan sonra anlıyoruz ki kısa vadede EDHO'nun final yapması beklenmiyor. Ancak olası bir reyting düşünce karar elbette değişebilir. Yine de şu an ki reytingleri böyle devam ederse başarılı diziyi yıllarca ekranlarda görebileceğiz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2025 Yılında Final Yapacak!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'nun 2025 yılına kadar yayın yapmaya devam etmesine kesin gözle bakılıyor. Sevilen diziyle ilgili soru işaretleri de ortadan kalkmış oldu. Başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Yalçın Hafızoğlu'nun oynadığı diziyle ilgili final haberleri artık anlamsız kalacak. Çünkü bizzat EDHO'nun yapımcısı Raci Şaşmaz tarafından yapılan açıklamada ne zaman final yapmayı hedefledikleri duyuruldu. Dizide yaşanan gelişmeler de gösteriyor ki bu macera uzun bir süre daha devam edecek. Bu tarz ciddi ve silahlı çatışmaların eksik olmadığı diziler genellikle seviliyor. Oyuncu kadrosu da usta isimlerden oluşunca dizi fazlasıyla izlenebilir bir hal alıyor. Yeni bölüm fragmanında görüntülenen olaylar sonrası izleyici yeni bölümün yayınlanacağı saati heyecanla beklemeye başladı bile.

EDHO yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • Bence dizi final olmalı diziyi tadinda bırakın artık daha fazla uzatmadan

    Bu sezon film biticeek deniyor , anlamadığım şey , ara tatilemi giricek yoksa komplemi biticek , ara tatile giricekse , ilerleyen zamanlarda yine kaldığı bölümden devam edecekmiidiirr , BUNU ÖĞRENMEK İSTİYORUM ,

    • bence final olsun artık ya çok uzadı. 200. bölümde bitirsinler artık

Yorum Ekle