Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali yapıyor! Hızır Çakırbeyli canını ortaya koyuyor!

EDHO sezon finali... Atv'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 199. ve sezon finali bölümü yayınlandı. Kimsesiz Doğan’ın ölümü Çakırbeyli ailesi ve dostlarında şok etkisi yaratırken Savaş ve ekibinde zafer sarhoşluğu yapar. Verdiği savaşta sona yaklaştığını bilecek kadar tecrübeli olan Hızır Çakırbeyli, kartların yeniden dağıtılması için kendi hayatını ortaya koyar. Peki EDHO'da bu sezon neler oldu? Kimler vuruldu, kimler diziden ayrıldı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bu sezon yaşananlar!

TELEVİZYON

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali yapıyor!

Yaman Korkmaz ve ailesi bu kez namlunun ucundadır. Şahin Ağa'yı Savaş'ın elinden

kurtardığı için artık hedef haline gelen Hamdi Korkmaz ve ailesi bu kez büyük düşmanla yüz yüze gelir. Savaş'a karşı masayı satmayan Yaman Korkmaz ise müttefiki Hızır Çakırbeyli'nin hayatı için canını ortaya koymaya hazırdır.

Kimsesiz Doğan'ın ölümü Çakırbeyli ailesi ve dostlarında şok etkisi yaratırken Savaş ve ekibinde zafer sarhoşluğu yapar. Verdiği savaşta sona yaklaştığını bilecek kadar tecrübeli olan Hızır Çakırbeyli, kartların yeniden dağıtılması için kendi hayatını ortaya koyar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu sezon yaşananlar!

Kimsesiz Doğan rolünü oynayan Ali Sürmeli yeni düşman Savaş tarafından vurularak diziden ayrıldı.

Hızır Ali ile evlenen Didem karakteriyle oynayan oyuncu Gizem Arıkan, düğününün bitiminde yolda kurulan tuzakta vurularak diziden ayrılmış oldu.

Küllenmez yarası Gönül'e hakaret eden Rıdvan'ın kardeşi Macit'in evine giren Tipi onu boğarak öldürmüştü. Macit'in oğlu da Tipi'yi (Savaş Özdemir) mezarlıkta, Gönül'ün yanıbaşında öldürdü.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle