Fahrettin Çiçek'ten kötü haber

AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı'nın TBMM'deki danışmanı Fahrettin Çiçek, Ankara'da tedavi gördüğü hastanede bu sabaha karşı vefat etti.

VEFAT HABERLERİ ÖNE ÇIKANLAR
PAYLAŞ:

AK Parti 26. dönem Mardin Milletvekili- İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı ile iki dönemdir TBMM'de danışman olarak görev yapan sevilen isim Fahrettin Çiçek, bir süre önce yakalandığı Covit-19 nedeniyle tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Herkesin yarımına koşan, memleketine ve insanlara olan yardımseverliği ve sevecenliğiyle tanınan Çiçek'in erken vefatı sevenlerini derinden üzdü.

Bir dönem Mardin Artuklu Üniversitesi Yapı ve İmar Daire Başkanı olarak görev yapan Fahrettin Çiçek, Batman Üniversitesi'nde Genel Sekreter Yardımcılığı görevinde de bulunmuştu.

Evli ve üç çocuk babası olan merhum Çiçek yaklaşık iki hafta önce yakalandığı Covit-19 nedeniyle Ankara Şehir Hastanesi'nde tedavi görüyordu. Üç gün önce durumu ağırlaşarak entübe olan Çiçek, bu sabaha karşı tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Merhum Çiçek'in cenazesi Ankara'dan uçakla önce Şırnak'a ardından da Nusaybin'e getirilecek. Çiçek, Bahçebaşı (Bawerne) Mahallesi'ndeki aile kabristanında defnedileceği öğrenildi.

ÖZCOŞAR TAZİYE MESAJI YAYIMLADI
Fahrettin Çiçek'in vefatı kendisini tanıyan, yolu kesişen herkesi üzüntüye boğarken siyaset, bürokraside görev yapan bir çok tanınmış isim merhum için dile getirdikleri güzel ifadeler eşliğinde taziye ve baş sağlığı mesajları yayımladılar. 

İki dönemdir birlikte çalıştığı danışmanını kaybetmenin derin üzüntüsü içerisinde olan AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, sosyal medya hesapları üzerinden "Sadakatinden, liyakatinden, sırdaşlığından bir an bile şüphe etmediğimiz, ailemizin bir ferdi olan, yol arkadaşımız, danışmanım Fahrettin Çiçek kardeşimizi kaybetmenin çok büyük üzüntüsü içerisindeyim. Biz senden razıydık, Rabbimiz de senden razı olsun, rahmetiyle muamele etsin." dedi


Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özcoşar sosyal medya hesabından yayımladığı taziye mesajında, “Değerli kardeşim Öğr. Gör. Fahrettin Çiçek bu mağfiret ikliminde Rahmet-i Rahman’a kavuştu. Korona imtihanımız can yakıyor, can alıyor. Rabbim rahmet eylesin, ailesine ve sevenlerine sabırlar versin." ifadelerini kullandı.

Mardin Life Ailesi olarak; Merhum Fahrettin Çiçek'e Allah'tan rahmet, geride kalan ailesi ve sevenlerine başsağlığı ve sabr-ı cemiller niyaz ediyoruz. 

Bir 1 kişi, ayakta ve şunu diyen bir yazı 'olsun olsun' görseli olabilir

 

YORUMLAR

  • Allah Rahmet eylesin Mekanı Cennet olsun,

Yorum Ekle