Farah Zeynep Abdullah ve Ezgi Mola, olay tokat sahnesini anlattı

TRT1’in iddialı yapımları arasında yer alan Masumlar Apartmanı'nın üç kadın oyuncusu, Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar bir televizyon programına katıldı. Ünlü isimler çarpıcı itiraflarda bulundu. Masumlar Apartmanı’nın başrol oyuncularından Ezgi Mola, dizide İnci karakterini oynayan Farah Zeynep Abdullah’a attığı tokat hakkında konuştu. Mola, “Bu kızın suratı küçücük benim elimde kürek gibiymiş. Bunu ayarlayamadım” dedi.

TELEVİZYON
PAYLAŞ:

Masumlar Apartmanı’nın başrol oyuncuları Candaş Tolga Işık’ın sunduğu Az Önce Konuştum programına konuk oldu.

Masumlar Apartmanı’nın yıldızları Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar samimi açıklamalarıyla olay oldu. Dizi hakkında birçok şeyden bahseden Mola ve Abdullah, 25. bölümdeki tokat sahnesi hakkında konuştu.

“BENİM ELİM KIZIN KÜÇÜCÜK YÜZÜNE OTURDU”

Dizide birbirinden hoşlanmayan iki kişiyi oynayan İnci ve Safiye tartışmış ve sonunda ipler iyice gerilmişti. Kendine hakim olamayan Safiye, herkesin içinde İnci’ye tokat atmıştı. Candaş Tolga Işık’ın “O nasıl bir sahneydi ya” demesi üzerine konuşan Ezgi Mola, “Tokat atma sahnesinde ben kontrollüyümdür. Ben Farah’a ‘tokat atacağım sen de onu al’ dedim. Çok sert yapmamak istedim. Ama ayarlayamadığım bir şey vardı. O da bu kızın suratı küçücük benim elimde kürek gibiymiş. Bu kızın küçücük yüzüne benim el bir oturdu” dedi.

“TOKATLA GÖZÜM KARARDI”

Sahne hakkında samimi itiraflarda bulunan Farah Zeynep Abdullah ise “O gün aşırı gerilmiştim. Tokatla gözüm karardı. Benim o an elim ayağım titredi. O sinirle elimdekileri atmışım. O sahnede yere kapaklanma anında yalnız kalma hissi geldi. Böyle sahnelerde oluyor” ifadelerini kullandı.

Farah Zeynep Abdullah, dizide en çok zorlandığı sahnenin de bu sahne olduğunu sözlerine ekledi.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle