Genç ailesinin mutlu günü

Mardin Kültür ve Turizm İl Müdürü Sabahattin Genç, oğlu Süleyman Genç'i görkemli bir düğün töreni ile evlendirdi.

YAŞAM
PAYLAŞ:

Mardin'in sevilen ve sayılan simalarından Kültür ve Turizm İl Müdürü Sabahattin Genç'in oğlu Süleyman Genç  düzenlenen muhteşem bir düğünle hayatını Konya'nın ileri gelen Koç Ailesinden Işılay ile birleştirdi.

Süleyman ve Işılay çifti için Konya'da yapılan kına gecesinden sonra Nusyabin Royal Kır Düğün Salonunda dillere destan bir düğün töreni yapıldı.

Düğün törenine, Nusaybin ve Mardin'in kanat önderleri. siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütü temsilcileri, kurum amirleri ile çok sayıda davetli katıldı.

Düğün töreninde davetlilere ikramlarda bulunurken düğün öncesinde kısa süreli davul zurna çalındı.
Genç çift müzik eşliğinde alana girerken gelin ve damad alkışlar eşliğinde gerçekleşen yürüyüşün ardından nikah töreni gerçekleştirildi.

İkisi de yüksek mimar olan Süleyman ve Işılay Genç çiftinin nikahını Nusaybin Belediye Başkan yardımcısı Nurettin Şimşek kıyarken, nikah şahitliğini ise Akparti İlçe Başkanı Latif Özel, Diyarbakır İl Kültür ve Turizm Müdürü Cemil Alp ve iş insanları Medeni Can ile Latif Şahin yaptı.

Mevlit yemeğinden sonra düğün töreninde sıcak havaya aldırış etmeyen davetliler canlı müzik eşliğinde saatlerce halay çektiler.

Genç ailesi adına bab Sbahattin Genç, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan ve sıcağa rağmen düğün törenlerine iştirak eden tüm davetlilerle bir bir ilgilenerek teşekkür etti.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle