Genç doktor evinde ölü bulundu

Mardin Devlet Hastanesi'nde görev yapan Göz Hastalıkları Uzmanı Mehmet Ragıp Ekmen (32), evinde ölü bulundu. Evinde yalnız yaşayan Uzman Dr. Ekmen'in kalp krizi geçirdiği tahmin ediliyor.

ÖNE ÇIKANLAR

Mardin Devlet Hastanesi'nde iki yıl önce Göz Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmaya başlayan Elazığlı Uzman Doktor Mehmet Ragıp Ekmen, Bu sabah görevine gelmedi. Evinde yalnız yaşayan Doktor Ekmen'in görevine gelmemesi üzerine önce telefonla kendisine ulaşmaya çalıştılar.

Cep telefonuna ulaşılamaması üzerine endişelenen Ekmen'in mesai arkadaşları, ilgililere haber verilmesiyle evine gidildi. İkamet adresinde kapısını çalan ancak cevap alamayan ilgililer, çareyi kapıyı kırarak içeri girmekte buldu. Ekmen'in evine giren ilgililer, Doktor Ekmen'in cansız bedeniyle karşılaştılar.

Doktor Ekmen'in cansız bedeni Mardin Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Çevresinde ve mesai arkadaşları tarafından sevilen hastalarına karşı oldukça ilgili ve sevecen bir doktor olarak bilinen merhum Mehmet Ragıp Ekmen'in zamansız ölümü mesai arkadaşlarını ve sağlık camiasını derin bir üzüntüye sürükledi.

Vefat haberi üzerine gözyaşlarını tutamayan sağlık çalışanları, çok değerli bir doktoru, mükemmel bir insanı vakitsizce kaybetmenin acısını yaşadıklarını, ailesinin ve sevenlerine başsağlığı dileklerinde bulundular. 

Mardin İl Sağlık Müdürlüğü vefat eden Doktor Ekmen ile ilgili bir mesaj yayımladı. Kurumun sosyal medya hesabında paylaşılan mesajda şu ifadelere yer verildi: "Devlet Hastanesinde Göz Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan Dr. M.Ragıp Ekmen, 06.07.2021 tarihinde sabah saatlerinde evinde vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır dileriz. Sağlık camiamızın başı sağolsun."

Mardin Life Ailesi olarak; Merhum doktora Allah'tan rahmet, Mardin Devlet Hastanesi sağlık çalışanlarının şahsında bütün sağlıkçılarımıza başsağlığı ve sabır diliyoruz.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle