Gökçe'den CHP'ye katılım

CHP Mardin İl Başkanı Mehmet Kılıçarslan, Mardin Artuklu'ya bağlı Gökçe Mahallesi'nde yerleşik olan Yıldırım Ailesi'nin kitlesel bir şekilde CHP'nin saflarına katıldığını kaydetti.

GÜNCEL

CHP Mardin İl Başkanı Mehmet Kılıçarslan, daha güçlü bir teşkilat, daha güçlü bir yönetim anlayışından hareketle çalışmalarına aralıksız bir şekişlde devam ettiklerini kaydederek, her gün ayrı bir ilçede farklı farklı siyasi partilere destek vermiş ailelerin kitlesel olarak CHP'ye katılım gösterdiklerini, İl yönetimi olarak buna vesile olmaya devam edeceklerini söyledi.

CHP Mardin İl Başkanı Mehmet Kılıçarslan, "Artuklu ilçemizin GÖKÇE mahallesinde insan hayatının hiçe sayıldığı , yoksulluğun boy gösterdiği bu dönemin mimarlarına karşı birlikte mücadele etmek adına , ilkelerinin makul görüldüğü partimize YILDIRIM ailesi kitlesel olarak katılım sağladı.

Bu gerekli mücadelede olmanın mutluluğunu ileten YILDIRIM ailesine teşekkür eder , hep birlikte aydın bir gelecek inşa etmeyi diliyoruz."
Bir 10 kişi, ayakta duran insanlar, kalabalık ve yol görseli olabilirBir 5 kişi, oturan insanlar ve ayakta duran insanlar görseli olabilirBir 11 kişi, ayakta duran insanlar ve oturan insanlar görseli olabilir

 

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle