Görev aşkı engel dinlemiyor

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde görev yapan gazeteci Salih Keskin, sakat ayağına rağmen haber yapmak için Voleybol maçını izleyip görüntüledi.

GÜNCEL
PAYLAŞ:

Uzun yıllar bölgede ajans muhabirliği yapan ve son olarak Mardin İpekyolu gazetesini çıkarmaya başlayan gazeteci Salih Keskin, hafta başında halı saha maçında ikili mücadelede ayağına aldığı darbe sonucu yaşadığı sakatlık nedeniyle zedelenme teşhisi ile sol ayağı alçıya alındı.

Ayağının alçıda olmasına rağmen haber takibini kaçırmamayı hedefleyen tecrübeli gazeteci Keskin, sabah Protez bacak takılan küçük Muhammed haber takibinin ardından öğleden sonra spor salonunda oynanan Efeler ligi müsabakasını da takip ederek görev aşkını ortaya koydu.

Keskin, “Maçta yaşadığım sakatlık neden ile ayağım alçıya alındı. Ancak kendimi riske atmadan mümkün oldukça haber takibimi sürdürmeyi okuyucuma karşı bir görev olarak görüyorum. O nedenle bugün salonda Efeler liginin önemli maçını kaçırmak istemedim. Maçı görüntüleyip takipçilerime aktarmayı bir görev olarak kendimde gördüm” dedi.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle