HÜDA PAR Antalya İl Başkanı Durmaz, Alanya ilçesinde ziyaretlerde bulundu

İlçelere yönelik program kapsamında çalışmalarını sürdüren HÜDA PAR Antalya İl Başkanı Muhammet Şerif Durmaz, Alanya ilçesinde kurum, meslek odaları, sivil toplum kuruluşları ve esnafa yönelik ziyaretler gerçekleştirdi.
  • 16.05.2024 15:58
HÜDA PAR Antalya İl Başkanı Durmaz, Alanya ilçesinde ziyaretlerde bulundu

HÜDA PAR Antalya İl Başkanı Muhammet Şerif Durmaz ve beraberindeki heyet, Antalya'nın nüfus bakımından en büyük ilçesi olan Alanya ilçesini ziyaret etti.

Sabah erken saatlerde başlayan programda özel esnaf ziyaretlerinin gerçekleştirilmesinden sonra meslek odalarının başkan ve yönetimleri ziyaret edildi.

Alanya Esnaf ve Sanatkârlar Odası ile Şoförler Nakliyeciler ve Otomobilciler Odası'nı ziyaret eden Durmaz, Oda Başkanları Nuri Demir ve Durmuş Ali Akkaya'ya misafirperverlikleri için teşekkür etti.

Alanya Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret eden Durmaz, burada Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Gaye Coşkun ve Alanya Postası Gazetesi Haber Müdürü Özgür Yılmaz ile görüştü, partisiyle ilgili merak edilen soruları yanıtladı.

Durmaz, daha sonra Kudüs Bilinci ve Kardeşlik Derneği'nin Alanya merkezinde kurmuş olduğu ve Kubbetü's-Sahra'nın büyük bir maketinin kurulduğu Gazze Çadırı'nı ziyaret ederek burada Dernek Başkanı Önder Macit ve yönetimiyle Gazze'de yaşanan soykırıma karşı yapılması gerekenleri konuştu.

Durmaz ve beraberindeki heyet, Alanya temasları kapsamında son olarak 14 sivil toplum kuruluşunun bir araya gelmesinden oluşan Alanya Kudüs Platformu'nun başkan ve yönetim kurulu üyeleriyle Gazze konulu bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantı, platform üyelerinin HÜDA PAR ile ilgili merak ettikleri soruların sorulmasının ve İl Başkanı Durmaz'ın heyete Gazze duyarlılıklarından ötürü teşekkür etmesinin ardından son buldu.

İLKHA

Yorum Yaz