Hakan Sabancı kimdir? Hakan Sabancı kaç yaşında? Hakan Sabancı ne iş yapar?

Sabancı ailesinin tanıdık yüzlerinden biri olan Hakan Sabancı'nın hayatı merak konusu oldu. Sosyal medyada oldukça popüler olan ve sık sık magazin gündeminde adı anılan Hakan Sabancı araştırılıyor. Hakan Sabancı kimdir? Hakan Sabancı kaç yaşında? İşte Hakan Sabancı hakkında merak edilenler...

BİYOGRAFİ
PAYLAŞ:

Ömer Sabancı ve Arzu Sabancı'nın çapkınlıkları ile ünlü oğlu Hakan Sabancı kimdir, aslen nereli, kaç yaşında? Hakan Sabancı özel hayatı ve biyografisi haberimizde. 1991 doğumlu olan Hakan Sabancı, Sabancı ailesindendir. Hakan Sabancı, Densa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sabancı ve Arzu Sabancı’nın oğlu, Hacı Sabancı’nın ise erkek kardeşidir.

HAKAN SABANCI KİMDİR?

14 Şubat 1991 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Hakan Sabancı aslen Kayseri Talaslı'dır.

Hakan Sabancı, cemiyet hayatının ve iş dünyasının önde gelen ailelerinden Sabancı ailesi mensubudur. Dedesi Hacı Sabancı ile merhum Sakıp Sabancı kardeştir.

Annesi Arzu Sabancı ve babası Ömer Sabancı'nın üç çocuğundan biridir. Hacı Sabancı'nın kardeşi, Kerim Sabancı'nın abisidir.

İlkokul, ortaokul, lise eğitimini Türkiye'de tamamladı. Üniversite eğitimini ekonomi üzerine ABD'de aldı. Türkiye'ye döndükten sonra iş hayatına atıldı.

ÖZEL YAŞAMI

1991 doğumlu olan şarkıcı Hakan Sabancı, 2021 yılı itibarıyla 30 yaşındadır ve bekardır.

Adı sıklıkla magazin basınında ön plana çıkan Hakan Sabancı, Sabancı ailesinin aksine yardım faaliyetleri ile değil, çapkınlıkları ve şatafatlı hayatıyla konuşuluyor.

Beşiktaş taraftarıdır. Futbolla ve basketbolla yakından ilgilenmektedir.

Hakan Sabancı 1.75 metre boyunda, 63 kilo ve kova burcudur.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle