Haşmet Façalı öldü! Hızır Ali de ölecek mi? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Şok! Turgut Tunçalp diziden ayrıldı mı? Turgut Tunçalp kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da büyük şok! Bu akşam Hızır Ali Çakırbeyli ve Didem Façalı'nın düğünü sonrası yaşanacaklar herkesi şok edecek. Dizide geçtiğimiz haftalarda Tipi ve Ceylan karakterlerinin peş peşe vedası izleyicileri üzen gelişmelerden olmuştu. EDHO'ya 4. sezonda Façalı ailesinin reisi Haşmet Façalı rolüyle dahil olan Turgut Tunçalp'in veda edeceği konuşuluyor. Peki, EDHO Haşmet Façalı öldü mü? Hızır Ali ve Didem ölecek mi? Turgut Tunçalp diziden ayrıldı mı? İşte merak edilenler...

TELEVİZYON

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da 6. sezonun sonu yaklaşıyor. Tipi ve Ceylan karakterlerinin peş peşe vedası herkesi üzerken yine sevilen bir karakterin diziye veda edeceği iddiası gündeme bomba gibi düştü. Peki, EDHO Haşmet Façalı öldü mü? Hızır Ali ve Didem ölecek mi? Turgut Tunçalp diziden ayrıldı mı? İşte detaylar...

EDHO HAŞMET FAÇALI ÖLDÜ!

Haşmet Façalı rolüyle adından söz ettiren ve çok sevilen isimlerden olan ünlü oyuncu Turgut Tunçalp'in Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a veda edeceği iddia ediliyor. Detaylar bu akşam yayınlanan 196. yeni bölümde netlik kazandı.

İşte Hızır Ali de ölecek mi sorusuna dair merak edilenler;

HIZIR ALİ DE ÖLECEK Mİ?

Hızır Ali ve Didem Façalı'nın vurulması şok etkisi yaratmıştı. Hızır Ali ve Didem ölecek mi sorusunun yanıtı bu akşam yayınlanacak 195. yeni bölümde belli olacak.

TURGUT TUNÇALP KİMDİR?

Turgut Tunçalp
Doğum 12 Mayıs 1976 (45 yaşında)
Adapazarı, Türkiye
Milliyet  Türkiye
Meslek Sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu
Etkin yıllar 2002-günümüz
Evlilik
İlayda Atmaca (e. 2019

Turgut Tunçalp,

  • 12 Mayıs 1976'da,
  • Adapazarı Sakarya'da doğmuştur.

Tiyatro, sinema ve televizyon oyuncusudur. Oyuncu, Kanal D için çekilen Merhamet dizisinde Moskof Recep adlı alkolik ve para düşkünü bir baba karakteriyle tanınmaktadır. Oyuncu 2014 Aralık ayında TRT 1'de başlayan Diriliş:Ertuğrul dizisinde Selçuklu komutanı olan "Afşin bey" karakterini canlandırmıştır. 2017 yılında Çukur dizisinde Kasım Helvacı karakterini canlandırmıştır. Halen 2019 yılında dahil olduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Haşmet Façalı karakterini canlandırmaktadır.

Kanal D için çekilen Merhamet dizisinde Moskof Recep adlı alkolik ve para düşkünü bir baba karakteri canlandırdı.

Tunçalp 2014 Aralık ayında TRT 1'de başlayan Diriliş:Ertuğrul dizisinde selçuklu komutanı olan "Afşin bey" karakterini canlandırmıştır.

2017 yılında Vatanım Sensin dizisinde Ölmez Hasan karakterine hayat verdi. Yine 2017 yılında Çukur dizisinde Kasım Helvacı karakterini canlandırmıştır.

Halen 2019 yılında dahil olduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Haşmet Façalı karakterini canlandırmaktadır.

loading...

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle