Hayati İnanç, Mardinlilerle buluşacak

Ünlü sunucu, düşünür ve şair Hayati İnanç Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen işbirliği ile düzenlenecek programda Mardinlilerle bir araya gelecek.

KÜLTÜR SANAT
PAYLAŞ:

Mardin Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen İl Başkanlığı işbirliği ile düzenlenecek program 12 Ocak 2022 Çarşamba günü düzenlenecek.
Ünlü sunucu, düşünür ve şair Hayati İnanç Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen işbirliği ile düzenlenecek programda Mardinlilerle bir araya gelecek.

İnanç ‘Hayata şiirden bakmak’ isimli programda Mardinliler ile bir araya gelecek.

Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen işbirliği ile düzenlenecek program 12 Ocak Çarşamba günü saat 19.00’da AKM Salonunda gerçekleşecek. Programı Mardinliler ücretsiz olarak izleyebilecekler.

CAN VEREN PERVANELER MARDİN'DE

Yıllardır yaptığı programlarla izleyicisinin beğenisini kazanan Hayati İnanç, “Can Veren Pervaneler” programı ile bu kez Mardinlilere huzur dolu dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor.

Ekranların sevilen yüzü Hayati İnanç, ‘En değerli iş, insana yatırımdır.’ düsturundan yola çıkarak Mardin'de izleyicinin aklına ve kalbine hitap edecek. İnsana ve ruha hitap etmenin önemini vurgulayan Hayati İnanç, geçmişte yazılan menkıbeler, gazeller ve şiirlerden parçalar okuyup kıssalar anlatarak izleyicinin gönlüne dokunacak. Klasik eserlerden edindiği heyecanı, her yaştaki izleyicilerle paylaşmaya hazırlanan İnanç, kalpleri huzurla dolduracak.

MARDİNLİLERİ DAVET ETTİ

Memur-Sen İl Başkanı Eyyüp Değer de Mardinlileri programa davet ederek, "Geçmişten bugüne insana hayatı anlatan eserleri yorumlayacak olan Hayati İnanç “Can Veren Pervaneler” programı ile 12 Ocak Çarşamba günü saat 19.00’da AKM Salonunda olacak."dedi.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle