How I Met Your Mother (HIMYM) dizisi geri mi dönüyor? Adı değişecek mi? Ne zaman çıkacak?

Bir döneme damgasını vuran How I Met Your Mother dizisi geri mi geliyor? Hangi isimle yayınlanacak? Nasıl bir formatı olacak? İşte yeni How I Met Your Mother dizisiyle ilgili tüm gelişmeler...

GÜNCEL
PAYLAŞ:

Günümüzde Türkiye'de bile geçmiş dönemde adından söz ettirmiş ve başarıya ulaşmış projelerin güncel varyantlarıyla karşılaşıyoruz. Örneğin Çocuklar Duymasın ve Sihirli Annem bu diziler arasında yer alıyor. Zamanla bir kült halini alan bu dizilerin günümüz dünyasına uyarlanış biçimleri pek çok dizi severi içine çekmeyi başarıyor.

Bunlardan birisi de 2005-2014 yılları arasında yayınlanan ve tam 9 sezon çekilen How I Met Your Mother dizisi. Türkiye'de 2010'ların başında popüler olmaya başlayan dizi 2014 yılında o çok beklenen finali gerçekleştirmişti. Eleştirmenler her ne kadar dizinin sakız gibi uzadığını ve gereksiz yere sürdürüldüğünü söyleseler de HIMYM bir fenomen olmayı başardı.

Barney, Ted, Lilly, Marshall ve Robin karakterleri dizi tarihine damgasını vurdu. Özellikle filmdeki Barney modeli, Türkiye'de dahi bir çok insan tarafından taklit edilen bir modele dönüştü. Bunlar arasında bazı replikler (örn. legend, wait for it! dery!) bile var.

HOW I MET YOUR FATHER MI GELİYOR? NE ZAMAN ÇIKACAK?

Evet, How I Met Your Mother'ın yerine How I Met Your Father isim bir dizinin müjdesi verildi. Bu dizi HULU isimli bir online platform için (Türkiye'deki Blu TV gibi bir şey) çekilecek. Başrolde ise Hilary Duff yer alacak.

Dizinin ne zaman çekilmeye başlanacağı henüz belirsiz. Ancak daha şimdiden kullanıcılar How I Met Your Father ile ilgili aratma yapmaya başladı.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle