İŞ-KUR Listesi noter huzurunda çekildi / İŞTE TAM LİSTE

Mardin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü İle Gençlik ve Spor Müdürlüğü İş Birliğinde TYP Kapsamında Alınacak Olan 41 İşçi İçin Noter Huzurunda Kura Çekildi. İŞTE O LİSTE....

GÜNCEL

Mardin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü İle Gençlik ve Spor  Müdürlüğü İş Birliğinde TYP Kapsamında Alınacak Olan 41 İşçi İçin Noter Huzurunda Kura Çekildi

Mardin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Mardin Gençlik ve Spor Müdürlüğü İşbirliğiyle İstihdam edilmek üzere Toplum Yararına Programlar kapsamında 41 Temizlik görevlisi %100 Noter kurası yöntemi kullanılarak seçildi.

Mardin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğümüz ile Mardin Gençlik ve Spor Müdürlüğü işbirliğiyle Kızıltepe,Artuklu,Midyat,Nusaybin ve Yeşilli İlçelerinde İstihdam edilmek üzere Toplum Yararına Programlar kapsamında 41 Temizlik görevlisi Belirli süreli Çalıştırılma esaslarına dayalı olmak şartıyla  %100 Noter kurası yöntemi kullanılarak seçildi.Noter Kurası 22 Eylül 2022 Tarihinde saat 10:00’da gerçekleştirilmiş olup, seçilen Kişiler listesi Kadın Asil,Kadın Yedek,Erkek Asil ve Erkek Yedek olmak üzere 4 farklı şekilde belirlenmiştir. Kurada İsmi çıkan vatandaşlardan Aktif İş Gücü  Hizmetleri Toplum Yararına Programlar ile ilgili yönetmeliğin şartlarını sağlayan kişiler 03.10.2022 -28.02.2023 tarihleri arasında belirli süreli olarak istihdam edilecektir.

İŞTE kurada ismi çıkan tam isim listesi

KAZANAN KADINLARIN İSİM LİSTESİ

KAZANAN ERKEKLERİN İSİM LİSTESİ

KAZANAN KADINLARIN YEDEK İSİM LİSTESİ

KAZANAN ERKEKLERİN YEDEK İSİM LİSTESİ

 

 

YORUMLAR

 • Torpilci geldi torpilci , her türlü torpil adam kayırma yapılır :) Ülkenin haline bak yazık valla sonra neden yurtdışında b*k temizlemek istiyoruz belli oluyor.

  Zaten hepsi şaibeli alacaklarını önceden alıyorlar 3-5 kişi için göstermelik kura çekimi yapılıyor :)

  Geçen yıllarda yayınlanan listelere bakınız , aynı soyad ard arda 6 kere gelir mi ? Bu nasıl kura bu nasıl bir şans

  Dünya boştur ama diğer Dünyaları dolu dolu geçecek aksiyonlu geçecek eminim , 2 rekat göstermelik namazla KUL olunmuyor.

  torpil

  Yüzde yüz torpil var

Yorum Ekle