Isa Grüber kimdir? Isa Grüber kitapları ve sözleri

Dr. Yazar Isa Grüber hayatı araştırılıyor. Peki Isa Grüber kimdir? Isa Grüber aslen nerelidir? Isa Grüber ne zaman, nerede doğdu? Isa Grüber hayatta mı? İşte Isa Grüber hayatı...

BİYOGRAFİ
Dr. Yazar Isa Grüber edebi kişiliği, hayat hikayesi ve eserleri merak ediliyor. Kitap severler arama motorlarında Isa Grüber hakkında bilgi edinmeye çalışıyor. Isa Grüber hayatını, kitaplarını, sözlerini ve alıntılarını sizler için hazırladık. İşte Isa Grüber hayatı, eserleri, sözleri ve alıntıları...

Doğum Tarihi:

Doğum Yeri:

Isa Grüber kimdir?

Isa Grüber Kitapları - Eserleri

 • Bilinçaltını Açan Anahtar Kinesiyoloji

Isa Grüber Alıntıları - Sözleri

 • ... mantıklı zihninizden gelen ve yüreğinizin des­ teklemediği bir amaç iç dünyanızda gerginlik yaratmaktan başka bir işe yaramaz. Her kapıyı inatla zorlayarak yola devam etmek­ te ısrar ederseniz kendinize karşı savaş açmış gibi hissedersiniz. Yüreği dışlayan mantıklı amaçlar enerji vampirleri gibidir. (Bilinçaltını Açan Anahtar Kinesiyoloji)
 • 'Televizyon ve basın bize sürekli güzel ve zengin olmanın her şey olduğu imajını pompalıyor. Diğer taraftan birbirini tekrar eden monoton günlerimize baktığımızda bu hedeften ne kadar uzakta olduğumuzu görmenin hayal kırıklığını yaşıyoruz. (Bilinçaltını Açan Anahtar Kinesiyoloji)
 • ...bedenin uyum sağlamak zorunda kaldığı her değişiklik stres yaratır. (Bilinçaltını Açan Anahtar Kinesiyoloji)
 • Yaşadığın hayat gerçekten senin mi? (Bilinçaltını Açan Anahtar Kinesiyoloji)
 • Doğamız, bize cazip gelen fikirleri hayata geçirmeye meyillidir. (Bilinçaltını Açan Anahtar Kinesiyoloji)
 • İçimizde, derinlerde bir yerde bize neyin iyi geldiğini aslında bili yoruz; hangi gıda, hangi çevre, hangi müzik, hangi renk, hangi rl'­ sim ve hangi hayat biçimi. Ancak birçoğumuz bu içsel bilgeliğimi­ ze giden yolu kaybettik. O yol bir sürü başka uyarıcılarla tıkandı. Bedenimizi sağlıksız gıdalarla sürekli yoruyoruz ve hissettiği ra­ hatsızlığın farkında bile değiliz. Tatlandırıcılar ve yapay aromalar beynimizi kandırıyor. Tükettiğimiz gıdalarda mevcut bile olma­ yan tatların sinyallerini beynimize gönderiyorlar ve işin kötüsü bu gıdaların bağımlısı olduk. Bedenimize güvenmeyi unuttuk. Onun­ la yeniden iletişim kurabilmek için desteğe ihtiyacımız var. (Bilinçaltını Açan Anahtar Kinesiyoloji)
 • Hayatın en basit kurallarından biri şudur: Odaklandığımız şeyi yaratırız. (Bilinçaltını Açan Anahtar Kinesiyoloji)
 • Paparazzi programlarıyla, evlendirme programlarıyla ve reality show'larla başka insanların yaşamını izlemeye öyle alıştık ki. Sı­cacık koltuğumuzda otururken insanların korkunç kaderlerinin, ölüm kalım savaşının, ameliyatlarının, aşk hikayelerinin ve cina­yetlerinin izleyicisi olduk. Medya geleceğimizi öyle bir ele geçirdi ki hayatı yaşamaktan çok izler olduk. Boş zamanlarımızda arkadaşlarımızı davet et­mek yerine internette sörf yapmayı ve sanal alemde hiç tanıma­dığımız isimlerle sohbet etmeyi tercih ediyoruz. Kalpten kalbe iletişimin nesli tükenmek üzere! (Bilinçaltını Açan Anahtar Kinesiyoloji)
 • Büyük bir ihtimalle, yoksunluk krizi yaşadığımız veya vaz­ geçemediğimiz her maddeye karşı alerjimiz var. Bazı gıdaları tüketirken yaşadığımız keyif o gıdanın bizim için yararlı olduğu anlamına gelmiyor. Özellikle strese girdiğimiz anlarda eski yeme alışkanlığımız anında hortluyor. 'Teselli gıdalarımıza' ih­tiyaç duyuyoruz. Kendinize sorun lütfen: Hangi gıdalardan vazgeçemiyorum? Acaba tam da bu gıdalara karşı alerjik olabilir miyim? (Bilinçaltını Açan Anahtar Kinesiyoloji)
 • Doğamız, bize cazip gelen fikirleri hayata geçirmeye meyillidir. (Bilinçaltını Açan Anahtar Kinesiyoloji)
 • Katılımcı olarak gittiğim ilk kinesiyoloji seminerlerinden bi­ rinde verilen arada, su, kahve, çay ve bisküvi ikram etmişlerdi. O zamanlar tam bir kahve tüketicisiydim. Kahvesiz bir yaşam düşünemiyordum. Aradan sonra eğitmen bir katılımcı üzerinde kahvenin ona iyi gelip gelmediğini test etti. Kas testi zayıf sonuç verince adam gülerek "Kahvenin bana iyi gelmediğini biliyor­ dum zaten" dedi. Bu testi ben de denemeye karar verdim. Ko­ lum teste hiçbir şekilde direnemedi. Şaşkınlık içindeydim ve bu testten çok etkilendim. Eğer biri bana "Bu kadar kahve sağlığına zararlı" deseydi büyük ihtimalle onunla dalga geçer tavsiyesini duymazdan gelirdim. Ya da savunmaya geçer, sabahları kahve içmeden ayılamadığımı falan söylerdim. Dünyadaki hiç kimse beni kahve içmemek konusunda konuşarak ikna edemezdi. Ama şimdi bedenim bana zayıf bir kas tepkisiyle net olarak "Kahve benim enerjimi düşürüyor" demişti. (Bilinçaltını Açan Anahtar Kinesiyoloji)
 • Eğer başınız ağrıyor ve sırtınız tutulduysa omurganız psikolojik sorunlara tepki veriyor olabilir. Belki kendinize şu soruyu sor­ malısınız: Üzerime kaldırabileceğimden daha fazla yük almış olabilir miyim? Sırtımdaki yük ne? Güçlü yaşanan duygular kasları meridyenleri ve organları olumsuz etkileyebilir. Kinesiyolojide bu karşılıklı etkileşimi en iyi anlatan duygu korkudur. Korku veya panik duygusu idrar tor­ bası ve böbrek meridyenini doğrudan etkiler. (Bilinçaltını Açan Anahtar Kinesiyoloji)
 • ... insan bedeninin aslında bir kimya fabrikası gibi çalıştığını biliyoruz. Ne yiyip ne içiyorsak, o oluyoruz. Canlı gı­dalarla beslendiğimizde bedenimize can katıyoruz. Besin değeri kalmamış ölü gıdalarla beslendiğimizde ise bedenimizin canın­ dan can çalıyoruz. (Bilinçaltını Açan Anahtar Kinesiyoloji)
 • Yarım kalan her şey tamamlanmak ister! (Bilinçaltını Açan Anahtar Kinesiyoloji)
 • Hayata bakış açımız enerji seviyemizi doğrudan etkiliyor. Kor­ ku ve nefret gibi duygular enerjimizi düşürüp kas testinde zayıf netice almamıza sebep olurken sevgi ve neşe gibi duygular ener­ jimizi artırıp kas testinde güçlü sonuç almamıza sebep oluyor. (Bilinçaltını Açan Anahtar Kinesiyoloji)

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle