İstanbul Amana Servisi

Amana servisi olarak hizmet veriyor ve yeni ürün alan müşterilerimize, ürün montajı, kullanım ayarlarını yapıyor, kullanıma hazır hale getiriyor, kullanım hakkında bilgi vererek teslim ediyoruz.

EKONOMİ

Amana servisi olarak hizmet veriyor ve yeni ürün alan müşterilerimize, ürün montajı, kullanım ayarlarını yapıyor, kullanıma hazır hale getiriyor, kullanım hakkında bilgi vererek teslim ediyoruz. İstanbul Amana servisi hizmetlerimizde, müşteri memnuniyeti sağlamak, müşterilerimizin hem firmamıza hem de markaya güven duyması için her türlü hassasiyeti gösteriyoruz. Beyaz eşya ürünlerinin, kullanım ve kontrolleri farklı olabildiği için gerek montaj gerek tamir işlemleri sonrasında, güvenli kullanım için her türlü bilgilendirmeyi eksiksiz olarak yapmaya çalışıyoruz. Amana markalı buzdolapları, ev tipi buzdolabıdır ve ülkemizde, elit kesimlerin, evleri için tercih ettiği bir üründür. İstanbul servisi olarak, bizlere ulaşan amana buzdolabı kullanıcılarına servis hizmetlerimizi en iyi şekilde sunmaya özen gösteriyoruz.

Amana Servisi

İnsanlar, dayanıklı tüketim eşyalarını seçerken, kaliteli markaları tercih etmeye özen gösterirler. Amana markası, Amerikan menşeili olduğu için buzdolabı ürünlerinde, geniş bir kesim bu markayı tercih ediyor. Ev tipi buzdolabı modelleri ile kullanıcılarına, rahat ve verimli kullanım seçenekleri sunuyor. Firmamızda, Amana servisi olarak hizmet vermekte olup, kurulumdan, bakım ve tamir işlemlerine kadar tüm hizmetleri, buzdolabı kullanıcılarına sunuyor. Müşterilerimize hizmetlerimizi, garanti kapsamına giren ve garanti kapsamı dışında olan tüm arıza türlerinin tamiri için sunuyoruz. Amana Servisi ücretlerimiz her zaman en uygundur ve markaya ait orijinal yedek parçaları kullanarak, eski ürünleri yeniliyor, yeni ürün olarak kullanılmasını sağlıyoruz. Servis hizmetlerimiz ve yedek parça değişim işlemleri sonrasında, hizmet ve garanti belgesini doldurarak müşterilerimize sunuyoruz. Garanti süresi içerisinde sunacağımız hizmetler ücretsiz olacaktır.

Amana Servis

İstanbul amana servisi olarak, hangi arıza türlerinin bakımlarını yapıyoruz, hangi hizmetleri veriyoruz, müşterilerimize bildiriyoruz. Amana buzdolabı ile ilgili her türlü bakım ve onarım hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir. Bakım işlemlerinin tamamı teknik personellerimiz tarafından yapılmakta ve yapılan işlemlerin garantili olmasını sağlamaktayız. Müşterilerimiz tarafından yapılan servis taleplerini yerinde hizmetlerimiz ile karşılıyoruz.

  • Buzdolabı bakımları,
  • Buzdolabı arıza tamirleri,
  • Buzdolabı yedek parça değişimi,
  • Yıllık bakım hizmetleri,
  • Diğer sorunlar,

İstanbul Amana Servisi

Firmamız, her zaman müşterilerinin yanında olmakta, buzdolabı arızalarında yaşanılan çözümleri, aynı gün servis hizmetleri ile müşteri adresinde yerine getirmektedir. Bakım hizmetlerini her zaman yerinde vermeye çalışıyoruz. Ancak bazı büyük arıza durumlarında, ürünün servisimize getirilmesi gerekebiliyor. Amana Servis Bu durumlarda, ekiplerimiz, ürünü yerinden alarak, servisimize taşımakta, gerekli bakımları yaptıktan sonra sağlam olarak tekrardan müşteriye teslim etmektedir. Amana buzdolabı ürünleri ile ilgili yapılacak tüm işlemler servisimiz tarafından yapılmakta ve cihaz sorunları giderilmiş, çalışır vaziyette müşterilerimize teslim edilmektedir.

Amana Buzdolabı Bakım

Tüm müşterilerimiz, istedikleri zaman servisimize ulaşabilir ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirler. Amana buzdolabı bakım hizmetlerimiz ile ürünlerin, arıza yapmadan yüksek verimlilikte çalışmaya devam etmesini sağlıyoruz. Amana, Amerikan markası olduğu için bazı teknik bilgiler içeren belgeler, müşterilerimize karmaşık gelebilecektir. Bu durumlarda, ekiplerimiz, bakım hizmetlerini tamamladıktan sonra kullanım ayarları, kontrol seçenekleri, nelere dikkat edilmesi gerektiği gibi tüm konularda, anlaşılır bir şekilde bilgilendirme yapmaktadır. Müşterilerimiz başka zamanlarda da firmamızı telefonla arayarak, ürün kullanımı hakkında kısa bilgiler alabilecektir. Amana buzdolabı bakım hizmetlerimizde, soğutma sistemi, motor çalışması, fan motoru, kapı fitilleri gibi tüm bölümlerini kontrol ediyoruz. Arıza yapabilecek durumda olan parçaların onarımı ya da yenisi ile değişimi hemen yapılmaktadır. Bakım hizmetlerimizde, tespitlerimizi müşterilerimize aktarıyor ve onların vereceği bakım, değişim onayı ile işlemlerimizi yapıyoruz.

İstanbul Amana

İstanbul amana servisi buzdolabı tamir işlemlerinde, tüm gerekli yedek parça ürünlerini aynı gün tedarik ederek, hızlı çözümler sunmaya çalışmaktadır. Müşterilerimizden gelen servis taleplerinde, arıza tespiti yapabilmek için ekiplerimiz, adrese intikal ediyor ve ürün üzerinde inceleme yapıyorlar. İnceleme sonrası tespit edilen sorunlarla ve çözüm önerileri ile ilgili bilgilendirme yapılıyor. Kullanılacak yedek parça çeşitleri, ürün ve hizmet ücretleri hakkında bilgi verildikten sonra müşterinin vereceği onay ile tamir hizmetlerine hemen başlıyoruz. Amana buzdolabı bakım ve tamir hizmetlerimiz sonrasında, müşterilerimize 1 yıl garanti veriyor ve her işlem sonrasında garanti belgesini düzenliyoruz. Bakım hizmetlerimizi, sektördeki uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve hizmetlerimiz ile ilgili aldığımız eğitim güvencesi ile sunuyoruz. Tüm ekiplerimiz, her türlü arıza çeşidini hemen tespit edebilme ve çözüm oluşturabilme yeteneğine sahiptir. Bu güne kadar verdiğimiz hizmetlerimiz ile her zaman müşteri memnuniyeti sağladık.

Amana Buzdolabı Motor Değişimi

Buzdolabı arızaları, hemen mağduriyet yaşanmasına neden olabilecektir. Çeşitli nedenlere bağlı olarak buzdolabı motorlarında meydana gelen arızalar, buzdolabının hiç çalışmamasına ya da çalışsa bile soğutmamasına neden olabilecektir. Amana buzdolabı motoru değişimlerinde, orijinal ürün kullanmaya dikkat ediyor ve firmanın kendi üretmiş olduğu motor yedek parçaları haricinde ürün kullanmıyoruz. Firmamız deposunda, Amana buzdolabı yedek parçaları bulunduğu için tüm arıza türleri için ürün tedarikini aynı gün yapıyor, mağduriyet boyutu büyümeden sorunu çözüyoruz. Buzdolabı motoru arızalarında en iyi çözüm, arızalı motorun yenisi ve orijinali ile değiştirmektir.

 

 

 

 

 

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle