Kaçırılmayacak Fırsatlar

Vodafone operatörü, yeni abonelerine özel hediye paketleri hazırlıyor. Vodafone tarafından hazırlanan tüm kampanya paketleri ve Turkcell bedava internet kampanyaları ile ilgili güncel bilgilerin paylaşımı yapılıyor.

GÜNCEL

Vodafone operatörü, yeni abonelerine özel hediye paketleri hazırlıyor. Vodafone tarafından hazırlanan tüm kampanya paketleri ve Turkcell bedava internet kampanyaları ile ilgili güncel bilgilerin paylaşımı yapılıyor. Vodafone tarafından yeni gelen abonelerine sunulan bedava internet paketi 20 GB internet hediyesidir. 20 GB bedava internet alabilmek için ya yeni bir hat almak ya da hattınızı diğer operatörlerden Vodafone operatörüne taşımanız gerekiyor.

20 GB 20 TL Kampanyası

Bedava internet paketleri arasında farklı seçenekler yer alıyor. Faturasız hat kullananlar için özel paketler hazırlanmıştır. Faturasız hat kullanıcılarının internet ihtiyaçları için 20 TL gibi düşük fiyatlarla 20 GB internete sahip olma fırsatları sunuyor. Vodafone yanımda uygulamasını indirenler, bedava internet kampanyalarından faydalanabilecektir.

  • Dijitale özel 20 GB 20 TL kampanyası,
  • Evde kal 20 GB bedava internet hediye kampanyası,

Vodafone dijitale özel bedava internet kampanyası ile 20 GB 20 TL tarifesini uyguluyor. Bu pakete ulaşmak isteyenler, Vodafone yanımda uygulamasını kullandıklarında sana özel paketler bölümünden erişim yapabiliyorlar.

Evde Kal Bedava İnternet Hediyesi

Türk Telekom bedava internet paketlerini hazırlarken, pandemi sürecinde, kişilerin evlerinde kalabilmesi için 20 GB bedava internet vermiştir. Vodafone faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına, uygulamaları üzerinden oyun oynatarak internet kazandırıyor. 2020 yılında abonelerin dikkatini çekebilecek çeşitli kampanyalar düzenlenmiştir. Daha çok hediye çarkı üzerinden bedava internet kazanmak isteyenler, Vodafone uygulamasını hemen telefonlarına yüklüyorlar ve bu işlemlerin tamamını ücretsiz olarak yapıyorlar.

2020 Yılı Kampanyaları

Bimcell bedava internet seçenekleri Bimcell başlığı altında, Vodafone internet hediyeleri de Vodafone başlığı altında sunuluyor. 2020 yılı bedava internet kampanyaları arasında, hoş geldin hediyesi en yüksek internet GB hediyesidir. Vodafone aboneleri, hoş geldin 20 GB bedava internet kampanyasından, faturalı hatta geçiş yapanlar faydalanabiliyor. Hat geçişişini yaparak, Vodafone yanımda uygulamasının ek paketler bölümünden internetlerini alanlar 1 ay boyunca sorunsuz oynayabiliyorlar.

Ramazan Paketi

Vodafone operatörü, her yıl ramazan ayında 1 ay geçerli olacak şekilde 20 GB bedava internet kampanyasından faydalanabiliyorlar. Vodafone müşterilerine bedava internet paketlerinin çoğunu Vodafone yanımda uygulaması üzerinden kullanabiliyor.

Kripto para, yaşam ve kimdir kategorilerimizden ise en çok merak edilen sorularınızın cevaplarına ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle